SANKO Okulları, 2023-2024 eğitim öğretim dönemine, Cumhuriyetin 100. yılını coşkuyla karşılayarak başladı.

EĞİTİM COŞKUSU SANKO OKULLARI'NDA BAŞLADI

SANKO Okulları Genel Müdürü Fırat Mümtaz Asyalı, açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Her yıl daha da güçlenen eğitim kadromuz, gelişen fiziki altyapımız ve güncellenen eğitim metotlarımızla birlikte 2023-2024 eğitim öğretim yılına hazırız" dedi.

ÖĞRENCİLERE MODERN EĞİTİM VAADİ

"Anne ve babaları tarafından okulumuza emanet edilen sevgili öğrencilerimizi, çağdaş bir eğitim anlayışıyla yetiştirip dünyaya hazırlayacağımıza söz veriyoruz" diyen Asyalı, şunları ekledi:

"Velilerimizin okulumuza duyduğu güven bizi onurlandırırken, aynı zamanda omuzlarımıza da büyük sorumluluk yüklüyor. Bu sorumluluğun bilinciyle hareket ederek, öğrencilerimize hak ettikleri en iyi eğitimi sunacağımıza söz veriyoruz."

sanko-okullari-2023-2024-egitim-yilina-coskuyla-basladi

ÖĞRENCİLERE DESTEK SÖZÜ

Her zaman öğrencilerinin yanında olacaklarına vurgu yapan Asyalı, şu sözlerle öğrencilerine seslendi:

"Yeni bir yıla başlarken, bilmenizi isterim ki her birinizin çok yönlü gelişimini sağlamak için buradayız. Biliyoruz ki, siz istedikten sonra her zorluğun üstesinden gelir, her türlü başarıyı elde edebilirsiniz. Yeter ki gerçek bir amacınız olsun ve bu amaca ulaşmak için çok ama çok çalışın.

Biz daima yanınızda olacağız. Bir öğretmenin en mutlu olduğu an, öğrencilerinin hedeflerine ulaştığını görmek ve o başarıyı birlikte kutlayabilmektir. Unutmayın! Biz size çok inanıyoruz, siz de kendinize çok güvenin."

CUMHURİYETİN 100. YIL KUTLAMALARI

Cumhuriyetin 100. yılını kutlamanın kendileri için büyük bir heyecan olduğunu ifade eden Asyalı, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Çünkü okulumuz kurulduğu ilk günden beri, Atatürk ilkelerini kendimize rehber yapıp yüreği vatan, bayrak, Cumhuriyet ve Atatürk sevgisiyle dolu gençler yetiştirdik ve yetiştirmeye de devam ediyoruz.

SANKO Okulları olarak, yıl içerisinde gerçekleştireceğimiz bir dizi tören ve etkinlikle, 100. kuruluş yılında Cumhuriyetimizin temel değerlerine bağlılığımızı ve Atatürk sevgimizi pekiştireceğiz.

Yüreklerimizdeki Atatürk sevgisiyle, 'Yaşasın Cumhuriyet' diye haykıracağız. Çünkü biliyoruz ki Cumhuriyet özgürlüktür ve özgürlüğümüzün güvencesi geleceğe yön verecek yüreği vatan sevgisiyle dolu öğrencilerimizdir. Siz var oldukça Cumhuriyet ilelebet payidar kalacaktır."

LGS ve TYT'de Büyükşehir'den Destek: 37 Bin 78 Öğrenci Deneme Sınavında! LGS ve TYT'de Büyükşehir'den Destek: 37 Bin 78 Öğrenci Deneme Sınavında!