İstanbul Fatih'te meydana gelen olayda, Tunuslu 7 yaşındaki Bayram L. parkta oyun oynarken başka bir çocukla kavga etti. Çocuk, yaşananları babasına anlattı. Durumu öğrenen öfkeli baba, soluğu parkta aldı ve küçük Bayram L.'yi tartakladı.

KAVGA SONRASI MARKETTE ŞİDDET

Olay sonrası Bayram L., ekmek almak için sokaktaki bakkala gitti. Aynı sırada, kavga ettiği çocuğun babası da markete geldi. Sinirli baba, burada Bayram L.'ye tokat atarak "Seni öldürürüm, seni bıçaklarım" şeklinde tehditlerde bulundu. Market sahibi araya girerek daha fazla şiddeti engelledi. Yaşanan bu dehşet anları ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

ANNE NURHAN L.'NİN ACI DOLU SÖZLERİ

Darp edilen Bayram L.'nin annesi Nurhan L., yaşananların ardından oğlunun büyük korku yaşadığını belirtti. Anne Nurhan L., "Üç gün önce oğlum parkta bir kızla kavga etmiş. Kızın babası gelip oğlumu dövdü, ses çıkarmadım. Ancak dün akşam oğlum ekmek almak için markete gittiğinde aynı adam gelip tekrar dövdü, tehdit etti. Oğlum çok korktu. Oğlumun babası yok, yetim. Ben ona hem anne hem babayım" şeklinde konuştu.

Gelin ve damadın tartışmasında ortalık karıştı! Damat komaya girdi Gelin ve damadın tartışmasında ortalık karıştı! Damat komaya girdi

BAYRAM L.'NİN KORKUSU: "BAKKAL BENİ KURTARDI"

Olaydan büyük ölçüde etkilenen küçük Bayram L., arkadaşlarıyla sokağa çıkıp oynamaktan korktuğunu belirtti. Bayram, "Bana 6 kere tokat attı ve bakkal beni kurtardı" dedi.

Editör: İsa Aslantaş