Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram tatili açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bayram tatili sorusuna Erdoğan, 'Arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Millete seslenişte halkıma duyuracağım.' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram tatili açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle; Bir yerde gazi camimizde cuma namazını kılmanın bahtiyarlığı içerisindeyim. Biliyorsunuz bu PKK terör örgütü bu mescidimizi kurşunlamış ve burayı bir harabe haline getirmişti. Kurşunlu Camii, gerçekten bu şehrimizin bu beldemizin adeta bir tacıydı. Şimdi ise uzun bir aradan sonra burada tekrar bir cuma namazını kılmanın bahtiyarlığı içerisindeyiz. Suriçi'nde konutlarımız yerel mimariyle inşa ediliyor. Bir an önce bunlar bitirilip sahiplerine teslim edilecek. Bir başka Diyarbakır'ı inşa ediyoruz.

KORONAVİRÜS AŞISI

Her şeyden önce aşılamada 58 milyonu aşmış durumdayız. En yakın zamanda Uğur Bey ve eşi misafirimiz olacaklar. Böylece BioNTech'te çok daha seri bir adım atma fırsatını da yakalayacağız.

BAYRAMDA KISITLAMA OLACAK MI?

Kurban bayramıyla ilgili arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Çünkü tatil süreci sanki böyle 10 ile 9 arasında dolaşıyor. Ama bunu en azından millete seslenişte halkıma duyuracağım.

CUMHURBAŞKANLIĞI SİSTEMİNDE 3. YIL

Bu sistem ülkemize çok faydalı oldu. Karar mekanizmaları çok daha seri çalışıyor. Türkiye, bu sistemi yakalamakla çok daha verimli neticeler almaya başlamıştır.

ABD İLE AFGANİSTAN GÖRÜŞMELERİ

NATO müzakerelerinde Biden ile gerek birebir gerek heyetler arası görüşmelerde bunları görüştük, konuştuk ve en ideal şekliyle Afganistan'daki adımı atmış olacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66