Ziyaret edeceğim demişti, Atom Karınca sözünü tuttu!

Dün öğle saatlerinde düzenlendiği basın toplantısı ile Hayrettin Güngör’ü ziyaret edeceğini söyleyen CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç, parti binasına giderek Hayrettin Güngör’e hayırlı olsun dedi.

Ziyaret edeceğim demişti, Atom Karınca sözünü tuttu!

31 Mart Yerel seçimlerini Cumhur İttifakı adayı Hayrettin Güngör’ün kazanmasının ardından bir basın açıklaması düzenleyen CHP Kahramanmaraş Milletvekili ve Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Öztunç: “Seçimlerde vatandaş Hayrettin Güngör’e olur verdi. Bende bu şehrin evladıyım kendisini ziyaret edip şehir için ne yapılması gerekiyorsa yapacağız” demişti. Ali Öztunç, bugün halkla buluşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e hayırlı olsun dileklerini iletti. AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanlığına gelen ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette CHP Kahramanmaraş İl Başkanı ve parti kurmayları da hazır bulundu. 
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör sosyal medya hesabından: “Seçim süreci boyunca birlik ve beraberliği sağlayıcı tutumla çalışmalarını yürüten CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sn. Ali ÖZTUNÇ tarafımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Nazik tavrı için kendilerine şahsım ve Cumhurİttifakı adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67