Artık MHP'nin bir spor kulübü var!

Artık MHP'nin bir spor kulübü var!

Bahçeli spor kulübü kurdu ve MHP spor kulübü kuran ilk siyasi parti oldu. MHP lideri Devlet Bahçeli, sorulan soru üzerine “Türkgücü Ülküspor”da yanlış yorumlara yol açmaması için atıcılık dalı olmayacağını belirtti.

Milliyet Gazetesinin bugünkü nüshasında yer alan habere göre, Ülkücü gençleri sokak kavgalarından uzak tutmak için “silah değil bilgisayar kullanın” çağrısı yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bu konuda yeni adım atarak “Türkgücü Ülküspor” adıyla spor kulübü kurdurdu.

DHA mahreçli haberde yer alan bilgilere göre, kulübün logosunda, kırmızı beyaz renkli Selçuklu motifinin ortasında, ay yıldız ve küçük bir bozkurt resmi bulunuyor.

Türkgücü Ülküspor Kulübü beş ana dalda mücadele edecek. Futbol, basketbol, voleybol, tekvando ve aikido.

Haberi yapan gazetecilerin atıcılık branşını sorması üzerine Bahçeli'nin, yanlış anlaşılmamalara yol açmaması için bu branşa kulüpte yer vermeyeceklerini açıkladığı da belirtiliyor..(AJANSLAR)

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2010, 06:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayfur batı
tayfur batı - 11 yıl Önce

Hani derler ya "Bir tek Fıstığı yeşilimiz eksik idi" diye bir eksiğimiz buydu oda oldu çok şükür, neysi canım iyi olmuş, sayın bahçeli herkese çok çatıyor ya hızını alamazsa Saddamın oğlu gibi oda gider Futbolcuları falakaya yatırır...

SIRADAKİ HABER

banner66