TRT 1'in ilgiyle takip edilen dizisi Gönül Dağı, her hafta cumartesi akşamları yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dördüncü sezonuna başarıyla adım atan dizi, son bölümüyle izleyicileri şaşırttı. Daha önce diziye yaprak dökümü olacağı ve bazı oyuncuların ayrılacağına dair söylentiler ortaya atılmıştı.

Dizinin 105. bölümde yaşanan olaylar, bu söylentileri doğruluyor gibi görünüyor.

taslar-yerinden-oynayacak-gonul-dagi-105-bolum-incelemesi-veysel-karakteri-gercekten-oldu-mu

VEYSEL KARAKTERİ TEHLİKEDE Mİ?

Hürriyet.com.tr'nin aktardığu haberde, Veysel karakterini canlandıran Semih Ertürk'ün başına gelen talihsiz bir olay dikkatleri çekti. Veysel karakteri, uzaya fırlatılan bir roketin geri düşmesi sonucu yaralandı.

İzleyiciler ise Veysel'in ölüp ölmediğini merak ediyor. Şu an için Gönül Dağı dizisinde Veysel karakterinin akıbeti hala belirsizliğini koruyor. Semih Ertürk'ün diziye veda ettiğine dair resmi bir açıklama yapılmış değil.

Reyting şampiyonu Gönül Dağı'nın yıldızı Erdal Cindoruk ve yetenek dolu ailesi! Reyting şampiyonu Gönül Dağı'nın yıldızı Erdal Cindoruk ve yetenek dolu ailesi!

Veysel'in sağlık durumu, 106. bölümde ortaya çıkacak gibi görünüyor. Ancak dizi ekibi veya başarılı oyuncu hakkında henüz herhangi bir açıklama gelmedi.

Gönül Dağı dizisinde Veysel karakterini oynayan Semih Ertürk'ün setten ve dizi ekibinden ayrıldığı iddiaları dolaşıyor, ancak bu konuda henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İlerleyen bölümlerde neler olacağını ve Veysel'in kaderinin ne olduğunu öğrenmek için dizinin yeni bölümlerini beklemeye devam edeceğiz.