Ege'nin sevilen dizisi "Yeşil Deniz," Tabii platformunda yeni sezon için onay aldı. İkinci sezonunun geleceği kesinleşti, ancak ne zaman başlayacağı hala belirsiz.

YEŞİL DENİZ MİLENYUM İKİNCİ SEZON HEYECANI

2014-2016 yılları arasında TRT 1 ekranlarında büyük bir izleyici kitlesi tarafından sevilen "Yeşil Deniz," yeni bir döneme adım atıyor. Dijital platform Tabii üzerinden yayınlanan "Yeşil Deniz Milenyum" versiyonu, kasabanın Milenyum çağına uyum sağlama çabalarını anlatmaya devam ediyor. Ancak, dizinin neden 11. bölümünün yayınlanmadığı hala bir gizem.

Dizi, Ege kasabası "Yeşil Ova"nın sıcak atmosferini ve sakinlerinin hayatını merkezine alıyor. Toplamda 3 sezon sürecek olan dizi, her sezon 10 bölümden oluşacak şekilde planlandı. Başrollerde Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Burak Alkaş ve Ali Barkın gibi tanınmış oyuncular bulunuyor.

yesildeniz-basliyor

Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit Kurtlar Vadisi yıllar önce yayınlamış! İran-İsrail ile ilgili bomba gibi tespit

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diziye olan ilgiye rağmen, yeni sezonun ne zaman başlayacağına dair kesin bir bilgi verilmedi. "Yeşil Deniz Milenyum"un 11. bölüm fragmanı yayınlanmadığı için dizinin sonlandırıldığı düşünülmemeli. Yeni sezon çalışmaları devam ediyor ve izleyicilerin yakın zamanda yeni bölümleri izleyebileceği umut ediliyor.

İzleyiciler, dizinin yeni maceralarını öğrenmek için TRT ve Tabii platformları ile resmi sosyal medya hesaplarını takip edebilirler. "Yeşil Deniz Milenyum"un sıcak ve samimi atmosferine geri dönmek için heyecanla beklemeye devam edebilirsiniz.

Dizi genellikle her Cuma günü yeni bölümleriyle TRT Tabii platformunda yayınlanıyor ve 10. bölüm sonunda sezon finali yapıyor gibi görünüyor. Bu nedenle, 11. bölümün yayınlanmaması, sezonun tamamlandığı anlamına gelmiyor ve yeni bölümlerin geleceği umut ediliyor.

Editör: İsa Aslantaş