Yıllardır ailesiyle birlikte oluşturdukları marka ile ilçelerine ve yöre insanına katkı sağlayan Ak Parti Türkoğlu eski İlçe Başkanı Mehmet Ali Şen, hem Ak davalarına hem de ilçelerine ve hemşerilerine hizmet etmek için yola çıktıklarını söyledi.

Büyükşehir'den Dulkadiroğlu'na Dev Yatırım: 30 Milyon TL'lik Yol Yenileme Çalışmaları Büyükşehir'den Dulkadiroğlu'na Dev Yatırım: 30 Milyon TL'lik Yol Yenileme Çalışmaları

6 ŞUBAT’IN İZLERİNİ HEP BİRLİKTE SİLECEĞİZ

6 Şubat depremlerinde hayatını kaybeden hemşerilerine rahmet, yaralılara ise şifa dileğinde bulunan Başkan Adayı Şen; “Bir günde çifte afeti yaşadık, bunun hafızalardaki izlerini belki yıllarca silemeyeceğiz. Fakat modern şehirleşme adına hemşerilerimizle el ele verecek ilçemizdeki yapılaşmayı, yapı stokunu en yeni hale getireceğiz.

aday-tanitim-toplantisi

ŞEHİRDE TAM BİR UYUM VAR

Kahramanmaraş’ta siyaset anlamında, bürokrasi anlamında mükemmel bir uyum var. Önceki dönem Gıda Tarım ve Köy İşleri Bakanımız Milletvekilimiz Prof. Dr. Vahit Kirişçi önderliğinde, Milletvekillerimiz, Valimiz, Belediye Başkanlarımız şehrimiz için tek yürek hareket ediyor. Bizde hem bu birlikteliğe katkı sunmak, hem de birliktelikten ilçemize gelecek hizmetleri koordine etmek için bu kutlu yola çıktık.” Dedi.

EL BİRLİĞİ İLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Türkoğlu Belediye Başkan Aday Adaylık müracaatını kalabalık toplulukla Ak Parti Türkoğlu İlçe Başkanı Hayrullah Koz’a teslim eden Şen; “İlçe Başkanımıza ve pırıl pırıl yönetimine başarılar diliyorum. Nasip olurda bu kutlu görev bize verilirse el birliği ile ilçemize hizmet edeceğiz. Biz bu memleketin çocuğuyuz, nasıl depremde aynı korkuları yaşadıysak, akrabalarımızı birlikte defin ettiysek, yaşama da birlikte sarılacağız, bu ilçeyi inşallah birlikte yöneteceğiz.” Dedi.

mehmet-ali-sen-aday

TEŞKİLATIMIZIN YERİ HER ZAMAN AYRIDIR

Teşkilattan geldiği için teşkilata büyük önem verdiğini de hatırlatan Ak Parti Türkoğlu Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Ali Şen şöyle konuştu;

“Teşkilatımızın her zaman hem alacağımız kararlar da hem de izlediğimiz yönetimimizde ayrı bir yere sahip olacak. Birlikte hareket edeceğiz. Buraya kadar gelip bize destek veren hemşerilerimize de ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”

Belediyeciliğin sembol ismi Cumhurbaşkanı ve Partisinin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan da övgü ile söz eden Şen, Erdoğan’ın bir yol arkadaşı olmaktan da he zaman gurur duyduğunu sözlerine ekledi.