31 Mart 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek olan mahalli idareler seçimi için AK Parti Türkoğlu Seçim Koordinasyon Merkezleri, adeta bir miting atmosferine dönüştü.

FIRTINA GİBİ BİR AÇILIŞ KONUŞMASI

Cumhur İttifakı'nın Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Bugün, uzun yıllar siyasetin içinde yer almış bir kardeşiniz olarak, Türkoğlu'nda gördüğümüz bu manzara, önümüzdeki 31 Mart'ta farklı bir tarih yazılacağını gösteriyor. Türkoğlu, umut veren bir tablo sergiliyor. Allah sizlerden razı olsun. Düşmanları korkutan bir duruş sergiliyorsunuz. İnşallah heyecanınızı ve coşkunuzu 31 Mart'a kadar sürdürürsünüz. Çünkü biz vatandaşlarımıza karşı bir sorumluluk taşıyoruz. Türkoğlu'ndaki kardeşlerimiz her zaman büyük destek verdiler. Biz de bu desteği boşa çıkarmayacağız. İnşallah seçimlerden sonra da 5 yıl boyunca Kahramanmaraş'ın her köşesine hizmet edeceğiz."

WhatsApp Image 2024-02-26 at 11.13.44 (1)

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Görgel, konuşmasında birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, "Biz bir aileyiz. Darılmak, gücenmek yok. Feyzettin Başkan Türkoğlu'nda, biz Büyükşehir'de onlardan daha iyisini yapacağız. Cumhur İttifakı olarak gerçek belediyeciliğin peşindeyiz. Gönül belediyeciliği yaparken şehirlerimizi yeniden inşa edeceğiz. Yeni Kahramanmaraş'ı hep birlikte inşa edeceğiz." dedi.

WhatsApp Image 2024-02-26 at 11.13.44

GELECEĞE YÖNELİK PROJELER

Seçim sürecinde gerçekleştirilecek projeler hakkında da bilgi veren Görgel, "Altyapıda önemli adımlar attık, şimdi üst yapı projelerini hayata geçireceğiz. Terminal binası, kültür evi ve yeni yollar gibi projeler üzerinde çalışıyoruz. Bu projeleri bir bir hayata geçireceğiz ve Türkoğlu'nu daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz." şeklinde konuştu.

WhatsApp Image 2024-02-26 at 11.13.44 (2)

AK Parti Adayı Mehmet Beşen, Kahramanmaraş Belediye Meclis Başkanvekili Seçildi AK Parti Adayı Mehmet Beşen, Kahramanmaraş Belediye Meclis Başkanvekili Seçildi

KATILIM ÇAĞRISI

Son olarak katılım çağrısında bulunan Görgel, "31 Mart'a kadar hep birlikte çalışmamız gerekiyor. Tüm gönüllülerimizin desteğine ihtiyacımız var. Türkoğlu'nun geleceğini birlikte şekillendireceğiz. Herkesin desteğini bekliyoruz." dedi.