Dünya genelinde yeni bir korku dalgası başladı.

Ayılar, timsahlar ve yılanlar gibi dünyanın en tehlikeli yaratıklarından biri olan yılanlar, tuvaletlerden çıkmaya başlayarak insanları endişelendirmeye devam ediyor.

Bu olaylar, insanların artık tuvaletlere girişlerinde tedirginlik yaşamasına neden oldu.

2-sxpd

YILANLARIN TUVALETLERİ SEÇMESİNİN SEBEBİ

Tuvaletten dışarı çıkan bir benekli kara yılan, Tennille Banks tarafından keşfedildi.

Banks, yılanların deliklere girmelerinin doğal bir içgüdü olduğunu ve tuvaletlerin, serinlemek veya yiyecek aramak için uygun bir ortam sunduğunu belirtti. Banks, "Genellikle orada oyalanmak için değiller, sadece içecek veya yiyecek aramak için geliyorlar.

Özellikle umumi tuvaletlerde ve klozetlerde sıkça kurbağa bulabilirsiniz" şeklinde konuştu.

TEHDİT ALTINDA AGRESİF TAVIR

Mavi karınlı kara yılan olarak da bilinen bu tür, Queensland'in kırsal Goondiwindi kasabasında ortaya çıktı.

Normalde utangaç olan yılan, tehdit altında olduğunda agresif bir şekilde kendini koruma eğiliminde. Isırıldığında genellikle ısırılan yerde asılı kalır ve çiğner, bu da yüksek derecede toksik zehrin hızla yayılmasına neden olur.

Sarkozy'ye 2012 Seçim Kampanyası İçin 1 Yıl Hapis Cezası Verildi Sarkozy'ye 2012 Seçim Kampanyası İçin 1 Yıl Hapis Cezası Verildi

Yılanların Queensland tuvaletlerinde keşfedilmesi, Avustralya'nın doğu kıyısındaki evlerde ve kamu binalarında yoğun fırtınaların ardından artan yılan görüntülerinin bir parçası olarak ortaya çıktı.

3-kt8a

Yılanların tuvaletlerde ortaya çıkması, insanları bu alanda daha dikkatli olmaya sevk ediyor. Uzmanlar, tuvaletlerin çevresindeki bölgelerin düzenli olarak kontrol edilmesi ve gerekirse profesyonel yardım alınması konusunda uyarıyor. Ayrıca, tuvalet kullanıcılarından, tuvaletlere giriş öncesi dikkatli bir şekilde kontrol yapmaları ve olası tehlikeler konusunda bilinçli olmaları isteniyor. Tuvaletlerdeki bu olağanüstü durum, yılanların doğal yaşam alanlarına müdahale edilmeden önce alınması gereken önlemlerin bir hatırlatıcısı olarak göze çarpıyor.