31 Ocak Müge Anlı: Kayıp Hasan Hüseyin Çelik'in Ardındaki Cinayet Şüphesi Derinleşiyor 31 Ocak Müge Anlı: Kayıp Hasan Hüseyin Çelik'in Ardındaki Cinayet Şüphesi Derinleşiyor

Mehmet Ali Erbil ve Aslı Kökçe, Gaziantep Programına Rötarla Katıldı
Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil ve eşi Aslı Kökçe, katılacakları programa yetişmek üzere Türk Hava Yolları (THY) uçağıyla Gaziantep'e gitmek istediler. Ancak, uçağın yaklaşık 1 buçuk saatlik rötar yapması sebebiyle çift, yaşadıkları duruma tepki gösterdi.

"Saksı Muamelesi Gördük"
Programa yetişmek için hava yolunu tercih eden çift, yaşadıkları rötar nedeniyle Türk Hava Yolları'na sert eleştirilerde bulundu. Mehmet Ali Erbil, katıldığı bir programda yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Turkish Airlines bunu söylemeyi biliyorum. Bugün anamızı ağlattı Turkish Airlines, mahsur kalmak bir yana saksı muamelesi yapıyorlar. Diyorlar, '10 dakika sonra kalkacak' 20 dakika geçiyor. Diyor, '5 dakika sonra kalkacağız', 15 dakika geçiyor. Peki, kuleden haber bekliyoruz deyin. Niye insanları böyle bir duruma düşürüyorsunuz. Tek taraflı her şeylerini kabul etmişiz" şeklinde konuştu.

Hava Yolu Şirketlerine Çağrı
Yaşanan bu durumun ardından Mehmet Ali Erbil ve Aslı Kökçe, hava yolu şirketlerine çağrıda bulunarak, yolcuların mağduriyetine daha duyarlı olmalarını istedi. Rötarların yolcuları olumsuz etkilediğini vurgulayan çift, benzer durumların yaşanmaması için hava yolu şirketlerine daha dikkatli olmaları çağrısında bulundu.

506

Kaynak: İHA