Esra Erol Yunus Varsak kimdir? Aysun Varsak - Murat Altun olayı nedir? Esra Erol Yunus Varsak kimdir? Aysun Varsak - Murat Altun olayı nedir?

Temmuz ayında Haberler.com'un YouTube kanalında Gökay Kalaycıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan Haber Bahane programında 66 yaşındaki Mehmet Ali Erbil, cinsel sağlığı hakkında açıklamalarda bulunmuş ve 20 yaşında bir kadınla evlenebileceğini belirtmişti. Şimdi ise 66 yaşındaki ünlü şovmen, 5 aydır kendisinden tam 40 yaş küçük olan Gülseren Ceylan ile aşk yaşadığını ve ona evlenme teklif ettiğini duyurdu.

SEVGİLİSİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Mehmet Ali Erbil, genç sevgilisinin doğum gününü sosyal medya üzerinden kutlayarak duygusal bir mesaj paylaştı. Ünlü şovmen, birlikte çektikleri bir fotoğrafı paylaşarak, "İyi ki doğdun sevgilim. İyi ki benimsin. Yerin sonsuzda dek benim yanım olsun. Seni seviyorum" ifadelerini kullandı.

6. KEZ EVLENİYOR

Dün akşam bir mekanda genç sevgilisinin doğum gününü kutlayan Mehmet Ali Erbil, romantik bir jestle evlilik teklifi etti. Gülseren Ceylan, bu mutlu anları Instagram hesabından paylaşarak hayranlarına duyurdu. Bu, Mehmet Ali Erbil'in 6. kez nikah masasına oturacağı anlamına geliyor ve düğün detayları şimdiden merak konusu oldu.

GÜLSEREN CEYLAN: "30 YAŞINDA ADAMIN VEREMEDİKLERİNİ VERİYOR"

Gülseren Ceylan, önceki gün Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanarak ilişkileri hakkında konuştu. 5 ay önce tanıştığı Mehmet Ali Erbil ile çok mutlu olduğunu ve 2 aydır birlikte yaşadıklarını belirten Ceylan, Erbil ile evlenmeyi düşündüğünü ifade etti. "Çarşamba günü doğum günüm var, yüzük gelebilir. Çok güzel şeyler yaşıyoruz. Evlenirsek çocuk isteyebilirim. Evlilik sözleşmesi isterlerse imzalarım. Benim ünlü kalma gibi bir derdim yok. Sosyal medya üzerinden tanıştık. Şu an gözüm Mehmet Ali Erbil'den başkasını görmüyor. Bana 30 yaşında bir adamın veremediği birçok şeyi veriyor. Çok eğleniyoruz" şeklinde konuştu.

MEHMET ALİ ERBİL'DEN SAĞLIK AÇIKLAMASI

Mehmet Ali Erbil, daha önce Haber Bahane programında yaptığı özel hayat açıklamalarında "Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim. Ben andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor" demişti. Bu açıklamalar, ilişkilerinin temelini atmış gibi görünüyor.