Esenyurt'ta, sosyal medya platformlarında "Yakışıklı Güvenlik" olarak tanınan Muhammet Sürmeli ve "Xorto" lakabıyla bilinen Burak Taşkıran, düzenledikleri hayran buluşmasında yaşanan olayla gündeme geldi. Pazar günü saat 14.00 sıralarında Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşen buluşma, beklenmeyen bir kavgaya sahne oldu.

OLAY ANI: FENOMENLERİN HAYRAN BULUŞMASINDA GERÇEKLEŞTİ

Muhammet Sürmeli ve Burak Taşkıran'ın düzenlediği hayran buluşmasında, bir kişinin fenomenlerle fotoğraf çektirmek için sıra beklerken, 3 kişinin sırasını almasıyla başlayan tartışma, kısa sürede bıçaklı kavgaya dönüştü.

1 KİŞİ BIÇAKLA YARALANDI

İddialara göre, tartışmanın hızla tırmandığı kavga sırasında Y.B. isimli bir kişi bıçakla bacağından yaralandı. Olayın ardından çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Polis ekiplerinin olayla ilgili yürüttüğü çalışmada, kavgaya karışan şüphelilerin D.G., D.Ç., ve Y.K. olduğu tespit edildi. Y.B.'nin hastaneye kaldırıldığı ve hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi. Şüpheliler ise aynı gün içinde evlerinde gözaltına alındı.

Sokak Hayvanlarına Yeni Düzenleme: TBMM'ye Sunuldu! Sokak Hayvanlarına Yeni Düzenleme: TBMM'ye Sunuldu!

SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR

Olayın ardından başlatılan soruşturma devam ediyor. Muhammet Sürmeli ve Burak Taşkıran ise olayın ardından sosyal medya hesaplarından herhangi bir açıklama yapmadı. Kamuoyu, bu olayın sosyal medya fenomenleri arasında yaşanan çekişmelerin yansıması olup olmadığını merak ediyor.

Editör: İsa Aslantaş