AKOM'dan Kahramanmaraş için yağış uyarısı: Saat verildi! AKOM'dan Kahramanmaraş için yağış uyarısı: Saat verildi!

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte sıcak ve sathi kaplama asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Özellikle Bertiz bölgesinde yoğunlaşan ekipler, bölge ulaşımını rahatlatmak amacıyla gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞKAN OKAY: VATANDAŞLARIMIZIN ULAŞIMINA KONFOR ÖNCELİĞİMİZ

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ekiplerin özverili çalışmalarına vurgu yaparak, "Vatandaşlarımızın ulaşımda aksamaması ve daha konforlu bir ulaşım sağlamaları adına ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürmektedir" dedi. Başkan Okay, yaz aylarında sıcak asfalt ve sathi kaplama asfalt çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştirdiklerini belirterek, "Şu anda ekiplerimiz, kış ayları boyunca zorlu geçen kırsal bölgelerde çalışmalarını sürdürmektedir. Aynı şekilde şehir merkezindeki mahallelerimizde de sıcak asfalt uygulaması yapmaktayız" şeklinde konuştu.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMALARLA ULAŞIM KONFORU ARTIYOR

Belediye ekiplerinin gece gündüz demeden yürüttüğü sıcak asfalt ve sathi kaplama asfalt çalışmaları, bölge sakinlerinin ulaşım konforunu artırmayı hedefliyor.

Dulkadiroğlu Belediyesi, bu çabalarla vatandaşların kış aylarında sorunsuz bir şekilde ulaşımlarını sağlamayı amaçlıyor.

Editör: İsa Aslantaş