Ziraat Bankası, devlet bankaları arasında dikkat çeken bir adım atarak Kahramanmaraş'ta müstakil evleri kelepir fiyatına satışa sundu. İşte detaylar:

ZİRAAT BANKASI KELEPİR EV FİYATLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Ziraat Bankası, kendi mülkiyetine geçen evleri kelepir fiyatlarıyla satışa sunarak dikkatleri üzerine çekiyor. Bu satış kampanyası, Türkiye genelinde birçok ilde gerçekleşiyor ve Kahramanmaraş da bu iller arasında yer alıyor.

TOKİ'YE MEYDAN OKUYOR!

Ziraat Bankası, bu özel fiyatlarla resmen TOKİ'ye meydan okuyor. Satışa sunulan müstakil evlerin düşük fiyatları, ev sahibi olmak isteyenleri cezbetmeye devam ediyor.

maras-ev-ilanlari

Yıkım firmasıyla eşya savaşı: Kahramanmaraş'ta vatandaşlar direniyor Yıkım firmasıyla eşya savaşı: Kahramanmaraş'ta vatandaşlar direniyor

120 AY VADELİ KONUT KREDİSİ İMKANI

Banka, nakit parası olan kişilere 120 ay vadeli konut kredisi imkanı da sunuyor. Bu sayede ev sahibi olmak isteyenler, ödeme kolaylığı elde edebilirler.

KAHRAMANMARAŞ'TA SATIŞA ÇIKAN MÜSTAKİL EVLER

Kahramanmaraş'ta satışa sunulan müstakil evin satış fiyatı 270.000 lira olarak belirlendi. Banka, bu ev için 120 aya kadar vadeli konut satışı yapılacağını da duyurdu. Bu esnek ödeme seçenekleri, ev sahibi olmak isteyenlere büyük bir avantaj sağlıyor.

EV NASIL SATIN ALINIR?

Ziraat Bankası'nın satışa çıkardığı ev ilanları, resmi internet sitesi Intego adresinde yayınlanıyor. Ev sahibi olmak isteyenler, başvuru yapmak için öncelikle Ziraat Bankası şubelerinden teminat tutarını yatırarak resmi internet sitesine ait giriş şifresini almalılar. Ardından istedikleri evi seçip ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirler.

ÖDEME KOLAYLIKLARIYLA EV SAHİBİ OLUN

Satışa sunulan evleri satın almak isteyenler, nakit ödeme yapabilecekleri gibi yüzde 10 konut kredisi peşinatı ödedikten sonra kalan miktarı 120 aya kadar vadeli kredi ile de satın alabilirler. Bu fırsatlarla Ziraat Bankası, ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere büyük bir destek sunuyor.