Kahramanmaraş'ta evli adam kaçırdığı kızın ailesine kurşun yağdırdı: 1 ölü Kahramanmaraş'ta evli adam kaçırdığı kızın ailesine kurşun yağdırdı: 1 ölü

AK Parti'nin Onikişubat Belediye Başkanı adayı Hanifi Toptaş, seçim öncesi çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Yoğun bir tempoda, Onikişubat'ın Kılavuzlu, Çakırlar, Kumaşır ve Selimiye mahallelerini kapsayan bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Bu ziyaretler sırasında, yerel halkın talep ve ihtiyaçlarını birinci ağızdan dinleme fırsatı buldu.

Toptaş ve beraberindeki Onikişubat ilçe teşkilatı üyeleri, vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirerek, mahallelerin öncelikli ihtiyaçlarını tespit etme ve buna yönelik projeler geliştirme konusunda yoğun bir çaba sarf etti.

Ziyaret (9)-1

VATANDAŞLARLA İÇ İÇE BİR KAMPANYA

Hanifi Toptaş'ın mahalle ziyaretleri, adayın seçim kampanyasının temel taşlarından biri haline geldi.

Bu buluşmalar sırasında, Toptaş'ın öncelikli amacı, Onikişubat'ın dört bir yanındaki vatandaşların sesini duymak ve onların beklentilerine yönelik somut çözümler üretmek oldu.

Ziyaret (3)-2

Toptaş, "İlçemizin çeşitli noktalarında hemşehrilerimizle bir araya gelmeyi, talep ve isteklerini dinlemeyi sürdürüyoruz. Bu kapsamda Kılavuzlu, Çakırlar, Kumaşır ve Selimiye mahallelerimizde de hemşehrilerimizle bir araya geldik. Sohbet ettik, taleplerini dinledik, notlarımızı aldık, ilçemiz ve mahallelerimiz için hedeflerimizden bahsettik. Hamdolsun yine büyük bir teveccüh ve hüsnü kabul gördük. Hemşehrilerimizin destekleriyle inşallah 31 Mart’ta göreve geldiğimizde bize olan güveni boşa çıkarmamak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Güler yüzü ve samimi sohbeti için tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz" şeklinde konuştu.

Ziyaret (5)