Survivor All Star'ın dünkü bölümünde yaşananlar, programın sunucusu Acun Ilıcalı'nın adeta çılgına dönmesine neden oldu. Ada Konseyi'nde yaşanan gerilim, programı damga vurdu. Nefise, Aleyna ve Nagihan arasındaki hararetli tartışma büyük yankı uyandırdı.

GERİLİM ARTTI

Nagihan'ın "Bütün erkekleri dolduruyorsun" sözüne Aleyna'nın "Neyi dolduruyorum, takımı ilk satan sensin" yanıtı gerilimi tırmandırdı. Ardından Nagihan'ın sert bir şekilde "Ya sus be sus, sarı yılan" diyerek Aleyna'yı itmesiyle olaylar daha da karmaşık hale geldi.

survivor-da-acun-ilicali-yi-cildirt-iaar

ACUN ILICALI'NIN TEPKİSİ

Bu arbedenin ardından Acun Ilıcalı, gözle görülür bir şekilde sinirlendi. Ilıcalı, yarışmacıların durumunu eleştirerek, "Bu kıza yaptıklarınız oldu mu şimdi? Kahkahalar atıyorsunuz, yarışmacı bir kızı ağlattınız. Durun diyorum duramıyorsunuz." diyerek tepkisini dile getirdi. Sandalyeyi devirerek şaşkınlığını ifade etti.

31 Ocak Müge Anlı: Kayıp Hasan Hüseyin Çelik'in Ardındaki Cinayet Şüphesi Derinleşiyor 31 Ocak Müge Anlı: Kayıp Hasan Hüseyin Çelik'in Ardındaki Cinayet Şüphesi Derinleşiyor

PROGRAMIN YARIDA KESİLMESİ

Ilıcalı, bu duruma daha fazla dayanamayarak programı yarıda kesti. "Rahat durulamıyor mu bu programda ne battı size." diyen Ilıcalı, yarışmacıların düşüncesiz davrandığını belirtti. "Hakaret etmeden bir hayat yok mu? Tamam abi herkes gitsin ne yapıyorsanız yapın." diyerek programı sonlandırdı.

DİSKALİFİYE İDDİASI

Yeni bölüm fragmanında Ilıcalı'nın Nagihan'la konuştuğu görülüyor. Ilıcalı, "Kendin dayanamadın. Her dakika olay çıkaracaksın, biz de tamam mı diyeceğiz?" derken Nagihan'ın tek başına konseyden ayrıldığı görülüyor. Fragmanın yayınlanmasının ardından Nagihan'ın diskalifiye edildiği iddia edildi.