Gönül Belediyeciliğinin en büyük örneklerinden birini ilçesinde uygulayan Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, 2019 seçimlerinde de ilçesinde gezmedik alan bırakmamış, kapı kapı hemşerilerini ziyaret ederek en yakın rakibi CHP’ye iki kat fark atmıştı.

50 YILLIK SORUNLAR BİR BİR ÇÖZÜLDÜ

İlçe merkezini kilometrelerce sıcak asfaltla buluşturan, kırsala 350 km sathi kaplama asfalt yapan mahallelerini sosyal tesislerle donatan Pazarcık Belediye Başkanı İbrahim Yılmazcan, ilçesinde 50 yıldır gündemde olan fakat bir türlü faaliyete geçirilemeyen beklentileri de tek tek hayata geçirdi.

KARTALKAYA CADDESİ SICAK ASFALTLA BULUŞTU

Akdeniz’i Güneydoğu’ya bağlayan ana arter durumunda olan ve ilçesinin artasından geçen Kartalkaya Caddesini tarihinde ilk defa sıcak asfaltla buluşturan Başkan Yılmazcan, caddenin ışıklandırma ve orta refüj düzenlemesini de büyükşehir belediyesi ile yapıp ilçe halkının hizmetine sunmuştu.

KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ İNŞAATI BİTMEK ÜZERE

Mahalle aralarında zor şartlar altında faaliyet gösteren zanaatkarlar ve ustalar için de Küçük Sanayi Sitesinin yapımına başlatan Başkan Yılmazcan, çevre yolu inşaatının da başlaması için tüm gücünü kullanmıştı. Seçimden önce verdiği tüm vaatleri yerine getiren Başkan Yılmazcan, Helete suyunu da ilçesine kazandırmanın mutluluğunu yaşadı.

1 METRE YER SATMADI, MİLYONLARCA LİRA BORÇ ÖDEDİ

Göreve geldiğinden bugüne kadar ilçesinde 1 metre yer satmadığı gibi milyonlarca lira da borç ödeyen Başkan Yılmazcan’ın Ak Partinin kazanmak için en önemli kozlarından biri olması bekleniyor. Ak Partili vatandaşlar, 31 Mart seçimleri için tabanda ittifak yapan rakiplerini tek geride bırakacak ismin ise yine Başkan Yılmazcan olduğunu belirtiyor.

Bakan Süleyman Soylu: Biz sizi yalnız bırakmayacağız Bakan Süleyman Soylu: Biz sizi yalnız bırakmayacağız

PAZARCIK YILMAZCAN’I İSTİYOR

Pazarcık’ta seçimin Yılmazcan’la kazanılacağını bir kez daha deklare eden vatandaşlar, Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Fırat Görgel’e de çağrıda bulunarak Yılmazcan’ın görevine devam etmesi talebinde bulundular.