Şampiyonlar Ligi'nde Türkiye'yi temsil eden Galatasaray, dün akşam Almanya deplasmanında Bayern Münih ile kritik bir mücadeleye çıktı. Maç, Alman devi Bayern Münih'in 2-1'lik galibiyetiyle sona erdi. Galatasaray'ın golünü ise Bakambu kaydetti.

Hakem Kararlarına İtiraz: Galatasaray, UEFA'ya Şikayette Bulunacak

Maç boyunca Portekizli hakem Antonio Emanuel Carvalho Nobre'nin kararlarına itiraz eden Galatasaray yönetimi, mağlubiyeti hatalı kararlara bağlıyor. Yönetimin, söz konusu hakem grubunu UEFA'ya şikayet etmeyi planladığı belirtildi.

okan-buruk_gs

Okan Buruk'un Tepkisi: "Ofsayt Ver!"

Galatasaray'ın teknik direktörü Okan Buruk'un, Bakambu'nun 90+3. dakikada attığı golün ardından 4. hakeme yönelik tepkisi ekranlara yansıdı. Buruk'un, maçın hakemine "Ofsayt ver" dediği duyuldu.

Transferde yılın bombası! Ferdi Kadıoğlu için görüşmeler başladı Transferde yılın bombası! Ferdi Kadıoğlu için görüşmeler başladı

Galatasaray'ın, maçta yaşanan hakem hatalarını gerekçe göstererek UEFA'ya şikayette bulunması, futbolseverler arasında büyük bir tartışma başlattı. Bayern Münih'in 2-1'lik galibiyeti sonrasında yaşanan bu gelişme, maçın tekrarlanıp tekrarlanmayacağı sorularını beraberinde getirdi.

UEFA'dan yapılacak olan açıklama, futbol camiasında büyük bir merakla bekleniyor. Bayern Münih - Galatasaray maçının tekrarlanıp tekrarlanmayacağı konusundaki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Kaynak: Kanal 46