Kahramanmaraş'ta gerçekleştirilen başarılı bir operasyon sonucunda, uyuşturucu ticareti yaptığı tespit edilen 3 kişi tutuklandı.

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELEDE BAŞARILI OPERASYON

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu madde ticareti yaptığı şüphesi üzerine harekete geçti. Gerçekleştirilen operasyon sonucunda B.K., A.C. ve A.Z. isimli şahıslar, uyuşturucu madde ticareti yaparken suçüstü yakalandılar.

Adalet yerini bulacak mı? Ezgi Apartmanı davasında flaş gelişme! Adalet yerini bulacak mı? Ezgi Apartmanı davasında flaş gelişme!

SUÇ MAKİNELERİNE EL KONULDU

B.K., uyuşturucu madde bulundururken, A.C. ise uyuşturucu madde ve bir adet ruhsatsız av tüfeği ile yakalandı. A.Z. isimli şüpheli ise uyuşturucu madde ve bir adet hassas terazi ile suçüstü yakalandı. Operasyon kapsamında ele geçirilen suç makinelerine el konularak delil olarak dosyaya eklendi.

TUTUKLAMA KARARI ALINDI

Gözaltına alınan B.K., A.C. ve A.Z. adlı 3 şüpheli, adli mercilere sevk edildi. Yapılan inceleme ve değerlendirmeler sonucunda şahısların uyuşturucu ticareti suçundan tutuklanmalarına karar verildi. Şüpheliler, mahkeme kararıyla cezaevine gönderildi.