Beşiktaş'ın 3 Aralık'ta gerçekleştireceği başkanlık seçimine sayılı günler kala, başkan adaylarından Hasan Arat, transfer vaatlerini bir bir açıklamaya devam ediyor.

Arat, daha önce Talisca için kulübüyle görüşeceklerini belirtmişti; bu kez rotayı Fransa'ya çevirdi. Başkanlık koltuğuna oturması halinde Paris Saint-Germain (PSG) ile masaya oturacaklarını ifade etti.

hasan-arat-besiktas_1

PSG İLE MASAYA OTURACAKLAR!

Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandıran açıklamalarda bulunan Hasan Arat, Bursa Beşiktaşlılar Derneği'nin davetine katıldı

Talisca'nın transferiyle ilgili sözlerini yineleyen Arat, "Talisca listemizde yer alıyor. Şu anda görüşemeyiz çünkü sözleşmesi var. Kulübün başkanı ve sahipleriyle görüşüyorum. Çok kısa zaman içerisinde PSG ile masaya oturacağım, kimleri getireceğimizi göreceksiniz" dedi.

hasan-arat-besiktas_2

Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş İstiklalspor maçları ne zaman başlayacak? Kahramanmaraşspor ve Kahramanmaraş İstiklalspor maçları ne zaman başlayacak?

YILDIZ OYUNCULARI TRANSFER HEDEFLERİ

Hasan Arat, transfer vurgusu yaparak, Beşiktaş'ı uluslararası alanda daha güçlü kılma hedefini ortaya koydu. "Onana'nın bize gelişi 10 milyon euro. Serdar'ın bugünkü değeri 40 milyon euro. Böyle bir şey yapılır mı? Bu çocukları nasıl kaptırdınız? Çünkü çocuklarla iyi kontrat yapmadılar. Hatta bazen çocuklara hakarete varan sözler söylediler" diyen Arat, transfer stratejilerini detaylandırdı.

hasan-arat-besiktas_3

ALTYAPIYA VURGULU ELEŞTİRİ

Beşiktaş Başkan adayı, kulübün altyapısına da vurgu yaparak, "Kendi takımımızda oynayan oyuncuya 'Bizim altyapımızdan yetişmedi, niye onu savunayım' dedi kulübün başkanı" diyerek altyapı politikalarına eleştiri getirdi.

Beşiktaş'ta gerçekleşecek başkanlık seçimi öncesinde, Hasan Arat'ın transfer vaatleri ve kulüp politikalarına yönelik açıklamaları merakla bekleniyor.

Editör: İsa Aslantaş