Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden Anlamlı Etkinlik Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi’nden Anlamlı Etkinlik

Dulkadiroğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sümer Mahallesi'nde yepyeni bir yola imza attı!

105 mahallede çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, Sümer Mahallesi'nde tamamladıkları yol açma çalışmalarıyla bölge sakinlerine modern bir ulaşım imkanı sundu.

Hem şehir merkezinde hem de kırsal mahallelerde yoğun bir mesai yürüten ekipler, Dulkadiroğlu'nun her köşesini güzelleştirmek için gece gündüz çalışıyor.

Dulkadiroglunda Hizli Adimlar Sumer Mahallesinde Yeni Yol Acildi (2)

"DULKADİROĞLU'NU HER KÖŞEDEN KALKINDIRIYORUZ"

Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, ekiplerin özverili çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Seçim sürecinde vadettikleri toparlanma sürecini hızla gerçekleştirdiklerini vurgulayan Akpınar, şu ifadelere yer verdi:

"Dulkadiroğlu Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 105 mahallede yoğun bir mesai yürütüyoruz. Vatandaşlarımızın beklentilerinin farkındayız ve ilçemizin sorunlarını çözerek daha güzel bir Dulkadiroğlu inşa etmeye kararlıyız. Bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz. Çalışmalarımız aralıksız devam edecek."

Dulkadiroglunda Hizli Adimlar Sumer Mahallesinde Yeni Yol Acildi (3)

Editör: İsa Aslantaş