Piazza’da Kadriye Kırdök imza günü

Piazza’da Kadriye Kırdök imza günü

Keyifli bir hafta sonu geçirmek isteyenlerin buluşma noktası Kahramanmaraş Piazza, 10 Ekim Cumartesi günü saat 14.00’te ziyaretçilerini “Yeniden Başlamak” kitabının yazarı Kadriye Kıdrök ile bir araya getirecek.


Kahramanmaraş Mado Kadriye Kanbur İlköğretim Okulu’nda sınıf öğretmenliği yapan Kadriye Kırdök, “Yeniden Başlamak” adlı kitabının imza gününde Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 1. katında kitapseverlerle buluşacak. Kültür sanat etkinlikleriyle Kahramanmaraşlılara keyifli saatler yaşatan Piazza’yı ziyaret edenler Kırdök’e kitabını imzalatıp kendisiyle sohbet etme şansı bulacak.


Kitabının adını, kendisinin de daha önce çeşitli defalar hissettiği yeniden başlamak arzusundan aldığını belirten Kadriye Kırdök, “Lise yıllarından bu yana yazıyorum. Kitabımda hayatın içinden sosyal içerikli öyküler var. İnsanların hayatlarında kırılma noktaları oluyor, çok büyük acılar yaşıyorsunuz ve yeniden başlamak için bazen bir şeylerin, birilerinin sizi dürtmesi gerekiyor.” dedi.


Kitabının gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirten Kırdök, “Kitabımla ilgili ilk tepkileri alınca, yeniden başlamaya değdiğini anladım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2015, 08:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner63