Eskişehir'de kaybolan Ümit Yaşar Çetin ve Bilal Kuru'nun ölüm haberi geldi.

Çifteler ilçesindeki evlerinden 1 Aralık'ta ayrılan gençlerden haber alamayan aileleri, endişeyle Çifteler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne başvuruda bulundu.

Polis ve jandarma ekipleri, başlatılan arama çalışmalarında kısa sürede acı bir gerçeği ortaya çıkardı.

TRAFİK KAZASI SONUCU YAŞAMLARINI YİTİRDİLER

Gençlerin son akşamlarını geçirdikleri eğlence mekânından çıktıktan sonra yaşadıkları kazanın ardındaki detaylar da gün yüzüne çıktı.

Alkollü bir eğlence mekânından çıkan gençler, Cuma gecesi saat 02.00 civarında meydana gelen kazada sürücülerinin direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu kaza yaptılar.

Araç, yaklaşık 5 metre aşağıdaki su arıtma tesisi duvarına çarparak durabildi.

kayip-gencler-olu-bulundu

CANSIZ BEDENLER BULUNDU

Kazada, gençlerin araçtan savrularak cansız bedenlerine ulaşıldı. Ümit Yaşar Çetin'in bedeni araç yakınında, Bilal Kuru'nun ise yaklaşık 60 metre uzaklıkta bulundu.

Olay yerine gelen polis, jandarma ve sağlık ekipleri, acil müdahalede bulunarak gençlerin ölümünü tespit etti.

Ahmet Ercan'dan Gemlik Depremi Yorumu: Büyük Deprem Riski Var mı? Ahmet Ercan'dan Gemlik Depremi Yorumu: Büyük Deprem Riski Var mı?

AİLELERİ ACI HABERLE SARSILDI

Kazanın duyulmasının ardından Ümit Yaşar Çetin ve Bilal Kuru'nun aileleri olay yerine koştu. Gördükleri manzara karşısında sinir krizi geçiren aileler, acı haberi öğrenmenin üzüntüsü içinde kaldı.

Olay yerinde yapılan incelemelerin ardından gençlerin cansız bedenleri, otopsi için Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.