Tekirdağ Çorlu'da, Türk dizilerini aratmayan gerçek bir senaryo yaşandı.

Bir genç, babasını kandırarak 'kendini kaçırılmış' gibi gösterip fidye talep etti. Ancak planı beklediği gibi gitmedi.

BABA, HABER İLE EVİNDE ŞOK YAŞADI!

Evine giden baba N.A., kapıyı açtığında şok edici bir notla karşılaştı. "Ergene ilçesindeki Sağlık Mahallesi pazar yerine 300 bin lira getirip bırakmazsanız oğlunuzu öldüreceğiz" yazılı not, babanın dünyasını alt üst etti.

POLİS MÜDAHALE ETTİ, ZAVALLI BABA PARAYI BIRAKTI!

Polise başvuran baba, emniyet güçleriyle birlikte notta belirtilen yere gidip parayı bıraktı. Ancak olayın asıl sırrı, parayı bırakan baba ile oğlu arasında yaşandı.

ŞÜPHELİ ŞAHIS, POLİS TARAFINDAN YAKALANDI!

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan E.A., ifadesinde şaşırtıcı bir gerçeği ortaya çıkardı. "Borçlarım vardı, ödeyemiyordum, evden kaçtım. Hazırladığım notu kapının altından ben attım. Parayı alınca borçlarımı ödeyecektim" diyen genç, beklenmedik bir itiraf yaptı.

Bakanlık duyurdu: 'Gülbaharlar' organize suç örgütü çökertildi Bakanlık duyurdu: 'Gülbaharlar' organize suç örgütü çökertildi

SERBEST BIRAKILDI, SUÇ UYDURMA İDDİASI!

Emniyetteki işlemlerinin ardından ‘suç uydurma’ suçundan adliyeye sevk edilen E.A., savcılıktaki ifadesinin ardından çıkarıldığı hakimlikçe tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Bu olay, Türk dizilerinde sıkça karşılaşılan senaryolardan birini andırarak, gerçek hayatta nasıl bir dönüş yaptığını gösterdi. Akasya Durağı'nda yaşanan benzer bir olay ise izleyicilerin hafızalarında canlandı.