BÜYÜKLERİMİZLE İLGİLİ TEDBİRLER BİZZAT VALİ ÖZKAN TARAFINDAN TEK TEK TAKİP EDİLİYOR

Koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadele çerçevesinde, ilimizde ziyaretlerine devam eden Vali Vahdettin Özkan, Huzurevi ve Bakımevinde yerinde incelemelerde bulundu.

BÜYÜKLERİMİZLE İLGİLİ TEDBİRLER BİZZAT VALİ ÖZKAN TARAFINDAN TEK TEK TAKİP EDİLİYOR

İncelemeler sırasında huzurevi ve bakımevi personeli ve yöneticileriyle bir süre görüşen Vali Özkan, huzurevi ve bakımevinin kapasitesi ve imkanlarına yönelik bilgiler aldı.

Koronavirüs (COVID-19 ) salgınıyla ilgili; bakanlıklarımızın sağlık alanında almış olduğu tedbir kararlarına da değinen Vali Özkan, büyüklerimizi ve engel durumu olan hastalarımızı korumak adına, bakım merkezi ve huzurevi gibi yerlerde tedbirlerin en üst seviyeye çıkarılması gerektiğini ifade ederek bu konuda ilgili personelle değerlendirmelerde bulundu. 

Vali Özkan ayrıca; huzurevi ve bakımevindeki risklerle ilgili, bugüne kadar alınan tedbirlere ek olarak gerekli tüm tedbirlerin en ince ayrıntısına kadar alınması talimatını verdi.

Pandemi döneminin görünmeyen en büyük kahramanlarının huzurevleri personeli olduğunu da söyleyen Vali Özkan, çalışanlara tebrik ve teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63