Öğretmen Son Bölüm Full izle | Öğretmen Dizisi 4. Bölüm Full İzle | (ÖĞRETMEN FOX TV İZLE

Öğretmen Son Bölüm Full izle | Öğretmen Dizisi 4. Bölüm Full İzle | (ÖĞRETMEN FOX TV İZLE

Öğretmen son bölüm Full izlee, Öğretmen dizisi 4. bölüm full izle, Öğretmen dizisi fox izle... Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif’le ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz’la konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar. Zeynep, 12/A sınıfını Akif Erdem’in elinden kurtarmak için bir şey yapacak mıdır? Heyecanla Öğretmen dizisinin 4. bölümü bekleyen fanları internette "Öğretmen son bölüm Full izle, Öğretmen dizisi 4. bölüm full izlee, Öğretmen dizisi fox izle.." şeklinde aramalar yapmaya başladı. İşte Öğretmen son bölüm Full izle, Öğretmen dizisi 4. bölüm full izlee, Öğretmen dizisi fox izle... ve daha fazlası haberimizin detayında...

Öğretmen son bölüm Full izlee, Öğretmen dizisi 4. bölüm full izle, Öğretmen dizisi fox izle... Küçükkapı Lisesi’nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim’in çantasına kimin koyduğudur. Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Ateş bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruyordur?Dizinin yeni bölümünü merakla bekleyen izleyiciler internette sık sık "Öğretmen son bölüm Full izle, Öğretmen dizisi 4. bölüm full izlee, Öğretmen dizisi fox izle..." şeklinde aramalar yapmaya başladı. Öğretmen dizisinin büyük merak ile takip edileceği fragmana gösterilen ilgiden kendini belli etmeye başlamıştı. İşte Öğretmen dizisi ile ilgili merak edilen detaylar ve daha fazlası sizler için hazırladığımız haberimizde...

ÖĞRETMEN DİZİSİ SON BÖLÜM FULL İZLE

ÖĞRETMEN DİZİSİ KONUSU

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.
Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”


Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!
Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

Öğretmen Çarşamba 20.00' de FOX'ta!

İLKER KALELİ KİMDİR?
İlker Kaan Kaleli İstanbul doğumlu Türk sinema, dizi oyuncusu. İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Yönetimi mezunudur. London Academy of Music and Dramatic Art oyunculuk okulunda oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitim gördüğü süreçte ayrıca Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda oyunculuk dersleri almıştır.

CEREN MORAY KİMDİR?
5 Haziran 1985 doğumlu olan oyuncu memur bir ailenin tek kızı olarak Diyarbakır 'da dünyaya geldi. Annesi Kastamonulu olan Ceren Moray, babasının memleketi olan Diyarbakır'da dünyaya geldi. ... Yüksek lisans döneminde babası kalp krizi geçirdi ve ardından ünlü oyuncu, hayatını farklı bir yöne çevirmeye karar verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67