Vekillik yemini ettiği gün vefat etti!

Vekillik yemini ettiği gün vefat etti!

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç'ın tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi'nde vefat etti. Koronavirüs tedavisi gören vekilin Kılıç’ın vefatı Kahramanmaraş’ı yasa boğdu. Milletvekili Kılıç’ın tam 6 yıl önce yemin ederek milletvekilliğinin başladığı öğrenildi.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç yaklaşık 15 gündür koronavirüs tedavisi gördüğü Ankara Şehir Hastanesinde akşam 20.45 sıralarında tüm çabalara rağmen kurtulamadı.

Milletvekili Kılıç’ın vefatı tüm kenti yasa boğarken Kılıç’ın 18 Kasım 2021 tarihindeki vefatı tam 6 yıl öncesinde 18 Kasım 2015 günü ilk milletvekilliğine yemin ederek başladığını hatırlattı.

Kahramanmaraş’ta iki dönem milletvekilliği yapan Kılıç’ın vefatı siyasetle uğraşan isimlerin de ne kadar tehlikede olduğunu gösterdi. Yaklaşık 15 gündür Ankara şehir hastanesinde koronavirüs tedavisi görün Kılıç, yaşam destek ünitesine bağlanmıştı.

Milletvekili Kılıç için bugün TBMM’de tören düzenlenecek. Saat 11.00’da Türkiye Büyük Millet Meclisinde düzenlenecek törenin ardından havayoluyla Kahramanmara’a getirilecek olan Vekil Kılıç’ın naaşı Onikişubat ilçesine bağlı Cüceli Mahallesinde toprağa verilecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
maraşlı.
maraşlı. - 1 hafta Önce

Allah rahmetiyle muamele etsin. Ölüm makamı seviyesi pozisyonu ne olursa olsun her insan için hayatın tek gerçeği. maalesef günümüz insanlığı hiç ölmeyecekmiş gibi her türlü haksızlığı, zayıfı ezmeyi horgörmeyi sadece güçlü olup kendi heva ve heveslerinin gerçekleşmesi adına herşeyi mübah gören bir anlayışta. İnsan acizdir ve mutlaka hesap vereceği güne kavuşacaktır. O nedenle bu dünyayı ölümlü görerek fani hayata hazırlık aracı olarak kullanması gerekiyor. İbret alacaklar için aslında hayatta birçok tecrübeler ve kuranda öğütler vardır. Çok zengin olmayı, makam ve nüfüzlü olmayı değil önce insan olmayı şiar edinmiş bir toplum olmayı başardığımızda hayat hepimiz için daha anlamlı ve yaşanılır olacaktır.Bu vesile ile merhuma ve tüm ölenlere Allahtan rahmet diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner66

banner73