Gönül Dağı, Türkiye'nin sevilen dizilerinden biri olarak TRT1 ekranlarında dördüncü sezonuna hazırlanırken, beklenmedik bir ayrılık haberi ile sarsıldı.

Ruhun Duymaz'dan transfer: Tuğrul Tülek, Kızıl Goncalar dizisine katıldı! Ruhun Duymaz'dan transfer: Tuğrul Tülek, Kızıl Goncalar dizisine katıldı!

Dizinin ilk bölümünden itibaren izleyiciyi büyüleyen kadın başrol oyuncusu, yeni sezon öncesinde projeden ayrılma kararı aldı.

YENİ SEZONUN FRAGMANI YAYINLANDI

Diziseverler tarafından büyük bir merakla beklenen Gönül Dağı'nın dördüncü sezonuna ait fragmanı sonunda izleyiciyle buluştu.

Ancak fragmanın yayınlanmasıyla birlikte gelen şok bir ayrılık haberi herkesi şaşırttı. Dizinin başından beri büyük bir başarıyla canlandırdığı kadın başrol karakteri, projeden ayrılma kararı almış durumda.

ECEM ÖZKAYA PROJEYE VEDA ETTİ

Dizinin ekip arkadaşları, hafta başında dördüncü sezonun ilk bölümünün çekimi için kamera karşısına geçti.

Sevilen dizi Gönül Dağı'nın kadrosuna yeni oyuncular eklenirken, aynı zamanda önemli bir ayrılık yaşandı. Diziye ilk bölümden itibaren katkı sağlayan başarılı oyuncu Ecem Özkaya, projeden ayrılma kararı alarak ekibe veda etti.

ecem-ozkaya-ayrildi

YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Gönül Dağı, dördüncü sezonuyla 9 Eylül Cumartesi günü ekranlara geri dönecek. Üç sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyen diziye, genç kuşağın başarılı yıldızlarından Burak Can da katıldı.

Burak Can, dizide "Erkan" karakterine hayat verecek ve partneri ise son olarak "Tozluyaka" dizisinde rol almış olan Sude Zülal Güler olacak. Yeni sezonun nasıl bir hikaye ve kadro değişikliği getireceği ise merakla bekleniyor.