TRT'nin iddialı dizisi "Dönül Dağı"nın 4. sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor.

Bu fenomen dizi, sete çıkış tarihi ile ilgili nihayet netlik kazandı. Oyuncu kadrosundaki değişiklikler senaryoda da önemli değişimlere yol açacak.

GÖNÜL DAĞI'NIN SETE ÇIKIŞ TARİHİ BELİRLENDİ

Berk Atan, Zümre Meğreli, Ecem Özkaya, Hazal Çağlar, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Zümre Meğreli ve Melis Sevinç gibi sevilen isimlerin yer aldığı "Gönül Dağı" dizisi, izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin 4. sezonu, Eylül ayında ekranlara gelmeye başlayacak.

Onur Seyit Yaran'dan yeni bomba: "Yandaki Oda"da nefes kesen bir rol! Onur Seyit Yaran'dan yeni bomba: "Yandaki Oda"da nefes kesen bir rol!

"Gönül Dağı" hayranlarının sabırsızlıkla beklediği an geldi! Ancak diziye başrolde bir değişiklik yaşandı ve bu durum senaryonun yeniden gözden geçirilmesine neden oldu.

gonul-dagi-dizisi-ne-zaman-basliyor

GÖNÜL DAĞI'NDA BAŞROL DEĞİŞTİ, SENARYO REVİZE EDİLDİ

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, uzun soluklu dizinin 103. bölümü sezon arasıyla sona ermişti. Yeni bölümler için heyecanla beklenen set çalışmaları 25 Ağustos'ta başlayacak. Eskişehir'in doğal güzelliklerine odaklanan dizi, eğer başka bir değişiklik olmazsa, 8 yıl sonrasını anlatacak.

4. sezonun kadrosuna ise 2 yeni oyuncu katılacak. Yeni sezonda kasabaya yeni bir karakter dahil olacak, bu da dizinin hikayesine yeni aşklar ve heyecanlar getirecek.