HSYK'nın internet sitesinde yayınlanan kararnameye göre görev yerleri değişen 164 hakim ve savcı ise şöyle oldu.
İSİM - ESKİ GÖREV YERİ - YENİ GÖREV YERİ
Mehmet Şerif Eren Mersin C.Başsavcısı Yalova C.Başsavcılığı
Recai Akgün İstanbul Hakimi İstanbul A.C.M.Başkanlığı
Vedat Yıldırım Adana Ticaret Mah. Başkanı Kadıköy Hakimliği
Mehmet Ö. Kabasaka Ankara Çocuk A.C.M. Başkanı Ankara Hakimliği
Esat Semerci Kırklareli C.Başsavcısı Gaziantep C.Başsavcılığı
Serap Durmaz İstanbul Hakimi İstanbul A.C.M.Başkanlığı
Mevlüt Tan Kadıköy Hakimi Kadıköy A.C.M.Başkanlığı
Sait Gürlek Manisa C.Başsavcısı Bursa C.Başsavcılığı
Abdullah Çoban Konya Hakimi Konya Ticaret Mah. Başkanlığı
Nuh Tekin Yargıtay C.Savcısı Beykoz C.Başsavcılığı
Nurettin Turan Kartal Çocuk A.C.M. Başkanı Kartal A.C.M.Başkanlığı
Mehmet Selçuk Kadıköy Hakimi Kadıköy A.C.M.Başkanlığı
Mustafa Serhat Şen Konya Hakimi Konya Ticaret Mah. Başkanlığı
Süleyman Teke Antalya Hakimi Antalya A.C.M.Başkanlığı
Abdullatif Çakır Beykoz C.Başsavcısı Kadıköy C.Savcılığı
Hamdi Ünal Karabeyoğl Yalova C.Başsavcısı Uşak C.Başsavcılığı
İbrahim Akbaş Burdur C.Başsavcısı Muğla C.Başsavcılığı
Ertuğrul Kubilay İstanbul Hakimi İstanbul A.C.M.Başkanlığı
Nafiz Özkalay Bolu C.Savcısı Küçükçekmece C.Başsavcı Vek
Cemil Kuyu Kütahya C.Başsavcısı Büyükçekmece C.Başsavcı Vek
Sabri Beytorun Aydın C.Başsavcısı Adana C.Başsavcılığı
Ayşe Can Trabzon Hakimi Kütahya Hakimliği
Ekrem Aydıner Adıyaman C.Başsavcısı Eskişehir C.Başsavcılığı
Ahmet Azer Atabekoğlu Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah. Başkanlığı
Ahmet Er Bursa C.Başsavcısı Aydın C.Başsavcılığı
Zülkarneyn Kısık Ereğli (Zong.) C.Savcısı Ereğli (Zong.) C.Başsavcılı
Nuriye Nur Algan Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah. Başkanlığı
Rıza Can Trabzon C.Başsavcısı Kütahya C.Başsavcılığı
Cuma Dağlı Kuşadası C.Başsavcısı Malatya C.Başsavcı Vekilliği
Cafer Cem Akın Ankara Hakimi Ankara Ticaret Mah. Başkanlığı
İbrahim Ethem Dikmen Edirne C.Başsavcısı Büyükçekmece C.Başsavcılığı
Ahmet Karpuzcu Adana A.C.M.Başkanı Ankara Hakimliği
Ahmet Ayçil Antalya Hakimi Antalya Ticaret Mah. Başkanlığı
Burhan Çobanoğlu Uşak C.Başsavcısı Mersin C.Başsavcılığı
Mustafa Zeki Söğüt Antalya Hakimi Antalya A.C.M.Başkanlığı
Sadettin Arslan Sinop C.Başsavcısı Bartın C.Başsavcılığı
Mehmet Yurtseven Muğla C.Başsavcısı Bolu C.Başsavcılığı
Ali Nevzat Açıkgöz Samsun C.Başsavcı Vekili Burdur C.Başsavcılığı
Celal Ünal Yalova A.C.M. Başkanı İstanbul Hakimliği
Kazım Arapoğlu Gaziantep C.Başsavcısı Denizli C.Başsavcılığı
Atilla Ceylan Malatya C.Başsavcı Vekili Samsun C.Başsavcı Vekilliği
Yahya Akçadırcı Van C.Başsavcısı Beyoğlu C.Savcılığı
Orhan Akartuna Şanlıurfa A.C.M. Başkanı Manisa A.C.M.Başkanlığı
Behçet Tufan Turan Uluslararası Hukuk ve Dış. Bodrum C.Başsavcılığı
Selami Hatipoğlu Denizli C.Başsavcısı Edirne C.Başsavcılığı
Mustafa K.Semercioğlu Bolu C. Başsavcısı Manisa C.Başsavcılığı
Gökhan Karaburun Eskişehir C.Başsavcısı Trabzon C.Başsavcılığı
Hüseyin Serter Düzce A.C.M.Başkanı Adana A.C.M.Başkanlığı
Berkün Köksal Sinop A.C.M.Başkanı Bakırköy Hakimliği
Eser Ceylan Yeşilyurt Hakimi Tekkeköy Hakimliği
Aşkın Kocamanoğlu Tokat A.C.M.Başkanı Bakırköy Hakimliği
Ramazan Yılmaz Ünye A.C.M. Başkanı Şanlıurfa A.C.M.Başkanlığı
Muzaffer Karadağ Kütahya A.C.M. Başkanı Ankara Hakimliği
Kadir Yılmaz Şanlıurfa C.Başsavcısı Küçükçekmece C.Başsavcı Vek
Mehmet A. Demirezici Mersin A.C.M. Başkanı Ankara Hakimliği
Nuriye ö. Yılmaz Aksaray Hakimi Giresun Hakimliği
Orhan Usta Tarsus C.Başsavcısı Silivri C.Başsavcılığı
Mesut Kundakçı Van A.C.M.Başkanı Hatay A.C.M.Başkanlığı
Nezihat Akçadırcı Van Hakimi Beyoğlu Hakimliği
Bekir Akkale Sivas A.C.M. Başkanı Yalova A.C.M.Başkanlığı
Bayram Erol Gaziantep Ticaret Mah. Başkanı Konya Hakimliği
Hakan Ören Karamürsel C.Başsavcısı Kuşadası C.Başsavcılığı
Mustafa Yalçın Bartın C.Başsavcısı Şanlıurfa C.Başsavcılığı
Nuray Yılmaz Şanlıurfa Hakimi Küçükçekmece Hakimliği
RıdVan Gündoğdu Urla C.Başsavcısı Kadıköy C.Savcılığı
Nuh Kalkan Erzincan A.C.M.Başkanı Kütahya A.C.M.Başkanlığı
Akif C. Şimşek Fethiye C.Başsavcısı Samsun C.Savcılığı
Bülent Bingöl Kilis C.Başsavcısı Kırklareli C.Başsavcılığı
Hikmet Turan Alanya C.Savcısı Tire C.Başsavcılığı
Ahmet Gül Hatay C.Savcısı Erdemli C.Başsavcılığı
Kadir Günüç Kızılcahamam C.Başsavcısı Gaziantep C.Savcılığı
Neyzen Özcan Silifke C.Başsavcısı Konya C.Başsavcı Vekilliğine
Ahmet Badalı Diyarbakır A.C.M. Başkanı Mersin A.C.M.Başkanlığı
Mustafa Karamık Erdemli C.Başsavcısı Siirt C.Başsavcılığı
Adem Kul Siirt C.Başsavcısı Tarsus C.Başsavcılığı
Ömür Topaç Bodrum C.Başsavcısı Sinop C.Başsavcılığı
Songül Yılmaz Ünye Hakimi Şanlıurfa Hakimliği
Hakan Yüksel Adalet Müfettişi Ankara C.Savcılığı
İsmet Ayhan Korkmaz Torbalı C.Başsavcısı Kadıköy C.Savcılığı
İbrahim Karakaş Gölcük C.Başsavcısı Bursa C.Savcılığı
Hatice Çetingül Çorlu Hakimi Adıyaman Hakimliği
Ali Onüş Eskişehir C.Savcısı Fethiye C.Başsavcılığı
Uğur Yiğitbilek Artvin C.Başsavcısı Çorlu C.Başsavcılığı
Figen Ercan Sungurlu Hakimi İskenderun Hakimliği
Neşe Kara Yalvaç Hakimi Artvin Hakimliği
Orhan Çetingül Çorlu C.Başsavcısı Adıyaman C.Başsavcılığı
Murat Gök İzmir C.Savcısı Samsun C.Savcılığı
Dilek Tosun Gemlik Hakimi Sungurlu Hakimliği
Hüsnü Aldemir Of C.Savcısı Lüleburgaz C.Başsavcılığı
Bahadır Sakaoğlu Van C.Başsavcı Vekili Uşak C.Savcılığı
Uğur Hadimli Çeşme C.Başsavcısı İzmir C.Savcılığı
Demet Başak Korkmaz Torbalı Hakimi Kadıköy Hakimliği
Lalehan Semercioğlu Bolu Hakimi Manisa Hakimliği
Vekil Öztürk Balıkesir C.Savcısı Silifke C.Başsavcılığı
Salih Çokal Bafra C.Başsavcısı Kilis C.Başsavcılığı
Altan Ünlü Ereğli (Zong) C.Başsavcısı Muğla C.Savcılığı
Ertuğrul Sarıyar Lüleburgaz C.Başsavcısı Bakırköy C.Savcılığı
İbrahim Hakan Tosun Gemlik C.Başsavcısı Sungurlu C.Başsavcılığı
Şeniz Ünlü Ereğli (Zonguldak) Hakimi Muğla Hakimliği
Mehtap Onüş Eskişehir Hakimi Fethiye Hakimliği
Hatıran Alper İskenderun Hakimi Van Hakimliği
Sıdıka Aydın Günüç Kızılcahamam Hakimi Gaziantep Hakimliği
Cafer Güven Kara Yalvaç C.Başsavcısı Artvin C.Başsavcılığı
Şaban Yılmaz Midyat C.Başsavcısı Bafra C.Başsavcılığı
Celal Tekin Babaeski C.Savcısı Torbalı C.Başsavcılığı
Fatih Aksoy Zile A.C.M. Başkanı Van A.C.M.Başkanlığı
Mustafa Ercan Sungurlu C.Başsavcısı İskenderun C.Başsavcılığı
Mustafa Alper İskenderun C.Başsavcısı Van C.Başsavcılığı
Yavuz Temizel Mustafakemalpaşa C.Başsavcısı Midyat C.Başsavcılığı
Mehmet Eraslan Doğubayazıt A.C.M. Başkanı Ünye A.C.M.Başkanlığı
Semra Topaç Bodrum Hakimi Sinop Hakimliği
Pervin Köksal Sinop Hakimi Bakırköy Hakimliği
Arzu K. Yurtseven Muğla Hakimi Bolu Hakimliği
Hayati Keskin Boyabat C.Başsavcısı Tunceli C.Başsavcılığı
Yusuf Eraslan Akçaabat C.Başsavcısı Erzurum C.Savcılığı
Yılmaz Kabasakal Şişli C.Savcısı Çeşme C.Başsavcılığı
Alper Sürgen Tire C.Başsavcısı Küçükçekmece C.Savcılığı
Ayhan Gökalp Kırıkkale C.Savcısı Yalvaç C.Başsavcılığı
Ahmet Topalfakıoğlu Gönen C.Başsavcısı Bakırköy C.Savcılığı
Esma Aksoy Dalaman Hakimi İstanbul Hakimliği
Muhammet Emre Ejder Anamur C.Başsavcısı Boyabat C.Başsavcılığı
Doğan Bülent Belli Fethiye C.Savcısı Mustafakemalpaşa C.Başsavcılı
Mustafa Sarıgedik Ermenek A.C.M. Başkanı Erzincan A.C.M.Başkanlığı
Selma Rahşan Takçı Bor Hakimi Adana Hakimliği
Mehmet Kaya Kızılcahamam C.Savcısı Kızılcahamam C.Başsavcılığı
Osman Nuri Güler Tavşanlı C.Başsavcısı Van C.Başsavcı Vekilliği
Celal Albay Develi C.Başsavcısı Mersin C.Savcılığı
Uğur Özcan Merzifon C.Başsavcısı Diyarbakır C.Savcılığı
Hüseyin Aksoy Dalaman C.Başsavcısı İstanbul C.Savcılığı
Mehmet H. Yıldırım Devrek C.Başsavcısı Alanya C.Savcılığı
Gülsemin A. Temizel Mustafakemalpaşa Hakimi Midyat Hakimliği
Alparslan Tufan Kumluca C.Başsavcısı Gaziantep C.Savcılığı
Hikmet Şen Gümüşhane A.C.M.Başkanı Düzce A.C.M.Başkanlığı
Hasan Can Şereflikoçhisar C.Başsavcısı Erzincan C.Savcılığı
Levent Şahin Tavşanlı A.C.M Başkanı Sinop A.C.M.Başkanlığı
Aziz Takçı Bor C.Başsavcısı Adana C.Savcılığı
Kenan Türkmen Yalvaç A.C.M. Başkanı Adana Hakimliği
Bekir Şahiner Finike C.Başsavcısı Tavşanlı C.Başsavcılığı
Yılmaz Çiftçi Gerede C.Başsavcısı Kayseri C.Savcılığı
Semra Turan Alanya Hakimi Tire Hakimliği
Zekeriya Bayazıt Tunceli C.Başsavcısı Gemlik C.Başsavcılığı
Uğur Akbulut Siirt A.C.M. Başkanı Tokat A.C.M.Başkanlığı
Mehmet Yaman Reyhanlı C.Başsavcısı Gölcük C.Başsavcılığı
Tuna Tekin Babaeski Hakimi Torbalı Hakimliği
Hafız Y. Ünal Sungurlu C.Savcısı Diyarbakır C.Savcılığı
Arzu Şahiner Finike Hakimi Tavşanlı Hakimliği
Ahmet Kalpak Adıyaman A.C.M. Başkanı Diyarbakır A.C.M.Başkanlığı
Şehmus Ernas Kandıra C.Başsavcısı Kahramanmaraş C.Savcılığı
Mustafa Yağız Sandıklı C.Başsavcısı Adana C.Savcılığı
İsa Yalı Körfez Hakimi Tavşanlı A.C.M.Başkanlığı
Mustafa Zeybek Acıpayam Hakimi Doğubayazıt A.C.M.Başkanlığı
Mehmet Ali Şelli Acıpayam C.Başsavcısı Malatya C.Savcılığı
Kenan Arslanboğan Marmaris Hakimi Yalvaç A.C.M.Başkanlığı
Halil Yüksel Boğazlıyan Hakimi Gümüşhane A.C.M.Başkanlığı
Nevzat Yörük Elmalı Hakimi Ermenek A.C.M.Başkanlığı
Handan Ören Karamürsel Hakimi Kuşadası Hakimliği
Adnan Tosun Yeşilyurt C.Savcısı Kumluca C.Başsavcılığı
Gülay Ertaş Siirt Hakimi Van Hakimliği
Ruhi Koyuncu Kuşadası Hakimi Zile A.C.M.Başkanlığı
Yıldırım Şafak Vakfıkebir Hakimi Siirt A.C.M.Başkanlığı
Kamil Yaşar Akseki C.Savcısı Reyhanlı C.Başsavcılığı
Yasemin Sarıgedik Ermenek Hakimi Erzincan Hakimliği
Berrak Yılmaz Ortaköy (Çorum) C.Savcısı Anayasa Mahkemesi Raportörlü
Nalan Can Şereflikoçhisar Hakimi Erzincan Hakimliği (ANKA)
Editör: TE Bilisim