KASKİ Haberleri

KASKİ haberleri ve güncel KASKİ gelişmeleri, KASKİ ile ilgili tüm video, KASKİ fotoğrafları ve KASKİ haberleri KANAL46 - KAHRAMANMARAŞ HABER SAYFASI sitemizde


KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta aşırı yağışlar Karasu içmesuyu kaynağında bulanıklık yarattı. Onikişubat'ta musluklardan akan su içme suyu olarak kullanılmamalı. Kapalı şişe su kullanın.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta su kaynakları tehlikede! Baraj doluluk oranı %6.20, küresel ısınmanın etkileri artıyor. Su yönetiminde acil önlemler gerekiyor.

Pazarcık'ta yaşanan su kesintisi, terfi hattındaki arızadan kaynaklanıyor. Başkan Yılmazcan, sorunun çözüme yönelik çabaları ve vatandaşların anlayışını vurguluyor.

KASKİ'den önemli duyuru! Onikişubat İlçesi'nde, İzole Alt Bölge çalışmaları nedeniyle 13:00-19:00 arası geçici içme suyu kesintisi yapılacaktır. Detaylar için haberimizi...

Afşin Merkez İçme Suyu Sorunu Çözüldü! KASKİ'den yapılan açıklamada içme suyu kalitesinin normale döndüğü duyuruldu. Artık güvenle içebilirsiniz.

KMBB'ye bağlı KASKİ ekipleri, içme suyu zorluklarıyla mücadelede çalışmalarını sürdürüyor. Su kesintileri ve kaynak azalmasıyla ilgili bilgi veriyor.

Güngör, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde altyapıdan üstyapıya tüm alanlarda yatırımlarımız devam ediyor" dedi.

KAHRAMANMARAŞ

Başkan Güngör, "Şehrimizin alt ve üstyapısıyla tekrar ayağa kaldırılması noktasında koordineli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ), deprem sonrası şebeke onarımları ve kırsal mahallelerde içmesuyu sorunları için çalışıyor.

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'ne bağlı Hacıbebek Mahallesi'nde deprem sonrası su sorunuyla mücadele ediyor. Vatandaşlar çözüm için KASKİ'yi bekliyor.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ), Kahramanmaraş’ın şebeke içme suları hakkında duyuru yayımladı.

KAHRAMANMARAŞ

KASKİ Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler, Kahramanmaraş genelinde 25 bine yakın su ve kanalizasyon arızasını gidermeyi başardı.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl