Öğretmen Haberleri

öğretmen haberleri ve güncel öğretmen gelişmeleri, öğretmen ile ilgili tüm video, öğretmen fotoğrafları ve öğretmen haberleri Maraş Son Dakika Haberleri - Maraş Haberler sitemizde


GÜNDEM

Elazığ'da sınav esnasında kopya çekerken yakalanan öğrenci, öğretmenini bıçakla yaraladı.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan kabine toplantısında ekonomik gelişmeler, öğretmen atamaları ve İsrail'e yönelik ihracat kısıtlamaları ele alındı.

GÜNDEM

Sarıyer'de bir okulda iddiaya göre yaşıtlarına zorbalık yaptığı gerekçesiyle öğrencisini uyaran öğretmen, öğrencinin babası tarafından okulda saldırıya uğradı. Şiddet uygulayan...

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki trajik bir olayın ardından, matematik öğretmeni Bülent Koç, bilinmeyen bir kurşunla hayatını kaybetti. Failler hala bulunamadı.

Kahramanmaraş'ta bir ilkokulda müdürün bir öğretmeni taciz ettiği iddiasıyla ilgili soruşturma başlatıldı. 3 eğitimci görevden uzaklaştırıldı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan da...

GÜNDEM

Afyonkarahisar'da lise öğrencisi, sınıfta yok yazılmasına tepki göstererek öğretmenini bıçakladı. Öğretmen ağır yaralı, öğrenci polis tarafından gözaltına alındı.

GÜNDEM

Adana'da öğretmenlere şiddet: Kız kardeşi için okulu basan ağabey, 5 öğretmeni yaraladı. Ağabey tutuklandı.

EĞİTİM

Eğitimde köklü değişiklikler! Ana sınıfları ilkokullarda, devamsızlık kuralları ve öğretmen hakları yenilendi. Detaylar bu haberde!

KAHRAMANMARAŞ

Kahramanmaraş'ta bir öğretmen, çocuğuyla ilgili uyarı sonrası karı-koca tarafından okul önünde darp edildi. Şiddet olayı güvenlik kamerasında

EĞİTİM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023-2024 Eğitim Yılı Açılış Töreni'nde öğretmenlere ek ders ücret artışı ve eğitimde iyileştirmeleri duyurdu.

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası öğretmenler için yer değiştirme hakkı! Başvurular 6-7 Eylül'de alınacak. Detaylar burada.

EĞİTİM

Milli Eğitim Bakanı, öğretmenlerin beyaz önlük giymesi uygulamasını duyurdu. Öğrencilere rol model olmayı hedefliyor.

Anket


Ekonomiden memnun musunuz?

Ankete Katıl