Yörükselim Mahallesi ve Uzunoluk Caddesi'nde halkla buluşan AK Parti'nin Onikişubat Belediye Başkan Adayı Hanifi Toptaş, "Alt ve üstyapısıyla afetlere dirençli, daha yaşanabilir bir Onikişubat için ihtiyaçlara yönelik projelerimiz hazır. 31 Mart'ta hemşehrilerimizin desteğiyle bu projeleri hızlı bir şekilde hayata geçireceğiz" dedi.

Ziyaret (6)-2

HIZLI VE ETKİN HİZMET SÖZÜ

Seçim çalışmaları kapsamında Yörükselim Mahallesi ve Uzunoluk Caddesi'nde esnafı ziyaret eden Toptaş, hem iş yerlerinde hem de sokakta vatandaşlarla sohbet etti.

Ziyaret (8)-2

Talepleri dinleyen Toptaş, Onikişubat için hedeflerini ve hazırladıkları projeleri anlattı. Vatandaşlara teşekkür eden Toptaş, "Hemşehrilerimizle bir araya gelerek yerleşim yerlerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyoruz. Projelerimizi hayata geçirerek daha güzel bir Onikişubat inşa edeceğiz" şeklinde konuştu.

Ziyaret (5)-3

Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor! Kahramanmaraş'ta Emekli Adam 120 Çeşit Şifalı Bitkiyle Şifa Dağıtıyor!

İSTİŞARE VE DESTEK

Toptaş, "Teşkilatımızla birlikte ilçemizde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Yörükselim Mahallemiz ve Uzunoluk Caddesi'nde hemşehrilerimizle bir araya geldik. İhtiyaçlarını tespit ettiğimiz noktada hızlı ve etkin projelerimizle afetlere dirençli bir Onikişubat oluşturacağız. Hemşehrilerimizin dualarını ve desteğini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Ziyaret (2)-3

Ziyaret (3)-6

Ziyaret (1)-6