Büyükşehir, Organize Sanayi ve Kavlaklı’nın Yolunu İyileştiriyor Büyükşehir, Organize Sanayi ve Kavlaklı’nın Yolunu İyileştiriyor

Kahramanmaraş teşkilatına ve kente verdiği hizmetlerle bilinen Merkez İlçe, İl ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevlerinde bulunan Fatih Mehmet Erkoç 28. Dönem Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adaylığı müracaatında bulundu.

Müracaat formunu Ak Parti İl Başkanı Fırat Görgel’e teslim eden Erkoç 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan büyük yıkıma dikkat çekti. Kahramanmaraş’ın tarihinin en hüzünlü günlerini yaşadığına hatırlatan Başkan Erkoç; “6 Şubat tarihi itibari ile büyük bir felaketle uyandık ve o günden bu yana şehrimizde hüzün var, gözyaşı var, acı var. Birçok hemşerimiz hayatını kaybetti, birçok insanımız yaralandı, evini ve yurdunu kaybeden insanlarımız oldu.

BU GÜNLERİ BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE AŞACAĞIZ

Son bin yıldaki en acı günleri yaşıyoruz. Bu günleri el birliği ile her birlikte birlik ve beraberlik içerisinde inşallah aşacağız. Hep beraber omuz omuza vererek geleceği inşa edeceğiz. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailelere ve hemşerilerimize başsağlığı diliyoruz, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz. Kahramanmaraş, kadim şehirlerin en başında gelen illerden bir tanesi ve bu durumun da üstesinden geleceğine inanıyoruz. Kahramanmaraş daha da birlik ve beraberlik içerisinde geleceğe güçlü bir şekilde yürüyeceği inancındayız.” Dedi.

ŞEHRİMİZ VE ÜLKEMİZ İÇİN GÜÇLÜ BİR SONUÇ ALMALIYIZ

Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili de konuşan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Fatih Mehmet Erkoç, “partimizin seçimlerden daha güçlü bir şekilde çıkması, hem Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında olmak hem de bu güçle Kahramanmaraş’ı ve Türkiye’yi daha güçlü şekilde inşa etmek için tecrübelerimizle vatandaşlarımızla ve diyalogla bu aday adaylığı müracaatını yapmış bulunmaktayız. Bu seçimler inşallah hayırlara vesile olur, şehrimiz ve ülkemiz için güçlü bir sonuç alırız.

ŞEHRİMİZ İÇİN GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATACAĞIZ

Hep beraber Kahramanmaraş’ımızı yeniden inşa edeceğiz ve bu kararlılıktayız. Gecemizi gündüzümüze katacağız ve hiç durmadan bu şehri daha da güzel hale getireceğiz. Kahraman ecdadımız bu şehri nasıl bize emanet ettiyse, bu dönemi yaşayan nesiller olarak bizler de bu şehri daha güzel hale getirerek gelecek nesillere emanet edeceğiz. Buradan Kahramanmaraş’ın güzel insanlarını en kalbi duygularımla selamlıyorum. İnşallah hedefimiz ve amacımız vatandaşlarımızın yeniden Kahramanmaraş’ta ikametlerini sağlayıp hep beraberce o güzel günlere döneceğiz.”

Editör: TE Bilisim