Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde, bir inşaat alanında meydana gelen üzücü bir olayda, bir işçi iş makinesinin altında hayatını kaybetti. İşte detaylar:

KAZANIN MEYDANA GELDİĞİ YER

Olay, sabah saatlerinde Afşin'e bağlı Efsus Turan Mahallesi'nde bulunan bir inşaat sahasında gerçekleşti. İddialara göre, inşaat sahasında çalışan 56 yaşındaki işçi İsmail Koç, iş makinesinin altında sıkıştı.

İHBAR VE OLAYIN GELİŞİMİ

Kaza anında şahitler, yaşanan durumu hemen 112 Acil Çağrı Merkezi'ne bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, yaptıkları kontrolde İsmail Koç'un yaşamını yitirdiğini belirledi.

İŞÇİNİN CENAZESİ VE OPERATÖRÜN GÖZALTINA ALINMASI

Koç'un cenazesi, yapılan inceleme sonrasında Afşin Devlet Hastanesi morguna götürüldü. İş makinesi operatörü ise olayla ilgili soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

Kahramanmaraş rotasını oraya çevirdi! Doğanın cömert armağanı... Giden eve dönmek istemiyor Kahramanmaraş rotasını oraya çevirdi! Doğanın cömert armağanı... Giden eve dönmek istemiyor

İNCELEME BAŞLATILDI

Bu üzücü kaza sonrasında yetkililer, olayla ilgili detaylı bir inceleme başlattı. Kazanın nedeni ve sorumluları hakkında daha fazla bilgi edinmek amacıyla çalışmalara hızla devam ediliyor.

Editör: İsa Aslantaş