Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) tarafından düzenlenen "2023 Yılı Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları" programında Kamu Yayıncılık alanında önemli bir ödüle layık görüldü.

KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİNDE DERİN İZLER BIRAKIYOR
Şiir ve edebiyatın başkenti olarak adını duyuran Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kültür sanat etkinliklerine katkı sağlamak amacıyla bir dizi faaliyete imza atıyor. Tiyatro gösterilerinden kütüphane söyleşilerine, Uluslararası Şiir ve Edebiyat Günleri'nden okur-yazar buluşmalarına kadar geniş bir yelpazede etkinlik düzenleyen belediye, bu sayede şehirde kültür envanterini zenginleştiriyor.

Kahramanmaraşlı Zihinsel engelli Ünal Tıraş nerede, kandırıldı mı? Kahramanmaraşlı Zihinsel engelli Ünal Tıraş nerede, kandırıldı mı?

Yayınlar (1)

SÜRELİ YAYINLARLA KÜLTÜRÜNÜ YAYIYOR
Yitiksöz, Berdücesi, Evelahir ve Müşterek gibi süreli yayınlarıyla şehrin kültür hayatına katkı sağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, aynı zamanda Kahramanmaraş Akademi ve Diriliş Sanat Merkezi ile entelektüel birikimi artırmayı hedefliyor. Bu çabalarıyla edebiyat dünyasının takdirini kazanan belediye, şehirdeki kültür ve sanat etkinliklerine katkıda bulunmayı sürdürüyor.

Yayınlar (3)

TYB'NİN TAKDİRİNİ KAZANDI
TYB tarafından düzenlenen "2023 Yılı Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları" programında 25 farklı branşta ödüllerin verildiği belirtildi. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kamu Yayıncılık alanında gösterdiği başarıyla ödüle layık görülerek, Türkiye genelindeki birçok belediye arasında kendine önemli bir yer edindi. Belediye yetkilileri, ödülün kendilerini gururlandırdığını ve kültür etkinliklerine olan katkılarını artırarak sürdüreceklerini ifade ettiler.