TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör ve AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel'den oluşan bir heyet, Pençe - Kilit Harekâtı bölgesinde yaralanan ve tedavisi tamamlanarak taburcu edilen Piyade Sözleşmeli Er Faruk Gürbak'ı ziyaret etti.

PROF. DR. VAHİT KİRİŞCİ VE HAYRETTİN GÜNGÖR, ASKERİN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Ziyarette, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yaralı askeri ve ailesini evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Heyetin içinde bulunan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici ve İl Başkanı Fırat Görgel ise ziyaret sırasında Gürbak ailesine moral verdi.

BAŞKAN GÜNGÖR: "RABBİM TÜM YARALI KAHRAMANLARIMIZA ŞİFA VERSİN"

Ziyaretin ardından açıklama yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, şu ifadeleri kullandı:

Fatih Mehmet Ceyhan, proje ve vaatlerini açıkladı Fatih Mehmet Ceyhan, proje ve vaatlerini açıkladı

"Geçtiğimiz günlerde Pençe-Kilit operasyon bölgesinde yaralanan ve tedavisinin ardından taburcu olan Faruk Gürbak kardeşimizi Sayın Bakanımız, Milletvekilimiz ve İl Başkanımızla hanesinde ziyaret ederek sağlık durumuna ilişkin bilgiler aldık, geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Rabbim tüm yaralı kahramanlarımıza şifa versin inşallah. Bu vesileyle bu mukaddes topraklar için canını feda eden tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yâd ediyor, ahirete irtihal eden gazilerimize Allah'tan rahmet diliyor, hayatta olanlara da sağlıklı ömürler niyaz ediyoruz."