AK Gençlikten ''İyi ki varsın Eren'' filmine yoğun ilgi! Yer:Kahramanmaraş

AK Gençlikten ''İyi ki varsın Eren'' filmine yoğun ilgi! Yer:Kahramanmaraş

Ak Gençlik 'İyi ki varsın Eren' filmini izledi

Toplantı sonrasında gençlerle birlikte Arsan Sinema Salonu'nda 2017 yılında teröristlerin hain saldırısı sonucunda genç yaşta şehit olan Eren Bülbül ve hayatlarının bir şekilde kesiştiği Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını anlatan "Kesişme: İyi ki varsın Eren" adlı filmi izlemek için bir araya geldiler.

İzleyiciler arasında Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı  Feyzullah Eren Aşçı, ve Kahramanmaraş AK Parti Gençlik Kolları  yer aldı.

Filme ilgi büyüktü. Lise, üniversite öğrencileri ve Kahramanmaraşlı gençler etkinliğe katılım sağladı. Sinema salonu tıklım tıklım doldu, salonda yer kalmadı.Toplamda 2000’i aşkın teşkilat mensubu ile filmi buluşturmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen AK Parti Kahramanmaraş İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı şu açıklamalarda bulundu:

Sözlerime başlarken Şanlıurfa-Akçakale’de meydana gelen saldırı neticesinde şehadet şerbetini içen hemşerimiz Teğmen Murat Alyakut’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve milletimize başsağlığı diliyorum. Terörü lanetlediğimizi, ülkemizin geleceğini bu şer odaklarına bırakmayacağımızı sizin aracılığınıza bir kere daha ifade etmek istiyorum.

Gösterime girmesini büyük bir heyecanla beklediğimiz Kesişme: İyi ki varsın Eren filmini teşkilatlarımızla buluşturduk. Hafta sonu olması nedeniyle ciddi bir talep yoğunluğu oluştu. Katılım sağlayan il, ilçe, üniversite ve lise teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Teşkilat mensuplarımızın siyasal, sosyal ve kültürel  olarak gelişimlerini de son derece önemsiyoruz. Üniversiteli kardeşlerimize gezi, tiyatro, sinema alanlarında imkanlar sağladık, üniversite içerisinde teknoloji laboratuvarının kurulmasını gerçekleştirirken bir yandan mesleki gelişimlerini tamamlamaları için çeşitli kurs imkanları sağlıyoruz. Üniversitelerimizde kulüp ve toplulukların daha aktif olması için topluluk tanıtım günlerinin düzenlenmesine ve sponsorluk arayışlarına ön ayak olduk, daha fazlası için elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz.

Ayrıca üniversiteli kardeşlerimize final döneminde başarılar diliyorum unutmasınlar kütüphane önünde sıcak çorbaları kendilerini bekliyor olacak.

Kültür, sanat, edebiyat ve bilimin her alanında gençlerimizi desteklemeye, gelişimlerine yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bunların yanında ilçelerimizde belirlediğimiz bazı köy okullarımızda kütüphaneler kuruyoruz.

Bu yolda yürümek bir ekip işi, desteklerini bizden hiçbir zaman esirgemeyen, Sayın Bakanımız Mahir Ünal’a, İl Başkanımız Fırat Görgel’e, Büyükşehir Belediye Başkanımız Hayrettin Güngör’e, Milletvekillerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

AK Gençlik Kahramanmaraş 2023 için durmadan yorulmadan çalışıyor ve çalışmaya da devam edecek, önümüzde ki haftalar da gerek üniversite öğrencilerimize, gerek Kahramanmaraş’ta ki genç kardeşlerimize sürprizlerimiz olacak inşallah.

Bizleri izlemede kalın.’’ Diye ekledi!

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2022, 22:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner67