Bir Tebessüme Değer Derneği: ''Hedef 2022 adet koli!''

Bir Tebessüme Değer Derneği, hayırseverlerden gelen bağış ve kumanya yardımlarını ramazan ayında muhtaçlara ulaştırmaya devam edecek.

Bir Tebessüme Değer Derneğinden yapılan açıklamaya göre, dernek, mazlum, mağdur ve muhtaçlara yardım ulaştırmayı sürdürüyor.

Dernek, hayırsever vatandaşların yardımlarını bu ramazanda da hayırseverler ve muhtaçlar arasında sevgi ve hoşgörü ortamı oluşturarak, toplumsal birlik ve beraberliğe katkı sağlayacak.

Ramazanda yapılacak organizasyonlarla vatandaşların yanında olmayı amaçlayan dernek, hayırseverlerden gelen bağış ve kumanya yardımıyla muhtaçların sofralarına zenginlik katacak,  gıda kolileri dağıtacak. 

Dernek adına açıklama yapan Fatih Akpınar: ''Derneğimiz Kahramanmaraş'ta ama her şehirden ve Ülkeden bağış kabul ediyoruz, ilk etapta 130 hedef seneye kadar 2022 adet Erzak kolisi ulaştırmak, yardımlarını esirgemeyen vatandaşlarımızdan Allah razı olsun yaptığımız faaliyetler sosyal medyadan takip edebilirler yardım kolisi sadece Ramazanda değil her gün ihtiyaç teşekkür ederiz'' dedi! 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER