Hayırseverler bağışladı! Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde dağıtıldı!

Kızılay Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Şube Başkanlığı ekipleri Andırın’da yardıma muhtaç kişilere yardım kolisi uzattı. İyilik hareketinin dur durak bilmeden yaptığı yardımlar ise ailelerin yüzlerini güldürdü.

Ülkemizde korona virüsün etkisini kırmak ve devletin sıcak yüzünü göstermek adına Kızalay canla başla çalışıyor. Kızılay tarafından oluşturulan gönüllü iyilik hareketi mensupları, ramazan kolilerini bu sefer Andırının kenar mahallerine ulaştırdı. Evinde bir tas sıcak yemek pişecek olan aileler ise Kızılay’a teşekkür etti. 
Konu hakkında bir açıklama yapan Kızılay Dulkadiroğlu Şube Başkanı Gürcan Gürbüz: “Biz her zaman yardımlarımızı yapacağız. Ülkemiz ve dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle dışarıya çıkamayan veya durumu iyi olmayanlara yardımlarımızı arttırdık. Bizler iyilik hareketi olarak, gerek Kahramanmaraş’ta  gerek ise Türkiye’nin her yerinde bulunuyoruz. Yardımlarını bizden esirgemeyen herkese de teşekkür ederiz. Onların yardımları da bu ailelerimize ulaşıyor” dedi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner63