banner77

Kahramanmaraş’taki deprem bölgesine duygulandıran mesajlar gelmeye devam ediyor

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler sonrası deprem bölgesine gönderilmek için başlatılan yardım kampanyasına katılan küçük çocukların duygulandıran mesajları gelmeye devam ediyor.

Kahramanmaraş’taki deprem bölgesine duygulandıran mesajlar gelmeye devam ediyor

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde 7,7 ve Elbistan ilçesinde 7,6 büyüklüğünde meydana gelen depremler, 10 ili doğrudan etkilerken binlerce yıkım ve can kayıplarına neden oldu.

Kahramanmaraş merkezli deprem sonrası tüm Türkiye’de bölge için başlatılan yardım seferberliğinde duygulandıran mesajlar gelmeye devam ediyor.

Yaşanan durum sonrası tüm Türkiye halkı tek yürek olurken, deprem bölgelerine çocukların gönderdiği notlar herkesi duygulandırıyor.

Kahramanmaraş’taki yardım toplama alanına gönderilen notta, “Bu mektubu arkadaşlarım ve ben onların adına yazıyorum. Bu mektubu okuyan kişi sana sesleniyorum. Bu günden sonra hayatın çok güzel geçecek inan bana. Umarım bu gönderdiğimiz erzakları seversin. İyi günler dileriz. Geçmiş olsun Türkiyem. Cihan, Mehmetcan, Emre, Hüseyin, Fahri, Hasan” yazdığı görüldü.

Yaşları küçük ama yürekleri büyük arkadaşların gönderdiği mektup, herkesi duygulandırdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67