O marketler zincirinden Kahramanmaraş'ta bir ilk!

Kahramanmaraş’ta Akmansoy marketler, korona virüs önlemleri kapsamında evlerinden çıkmak isteyemeyen vatandaşlara online hizmet vermeye başladı.

O marketler zincirinden Kahramanmaraş'ta bir ilk!

Dünyayı etkisi altına alan korona virüs nedeniyle Kahramanmaraşlılar da evlerinde kendilerini izole ediyor. Vatandaşlar zaruri ihtiyaçları dışında evlerinden çıkmazken, kentteki bazı marketlerde online alışveriş sistemine geçti. Hem WhatsAapp üzerinden, hem de mobil uygulamalarla alışveriş yapanlar alışverişlerini yaptıktan sonra ürünleri evlerine kadar geliyor.


Vatandaşların hem telefonla, hem de mobil uygulamaları kullanarak alışverişlerini yapabileceklerini söyleyen şirket yetkilisi Mustafa Akmansoy, “Ülke genelinde 65 yaş üzerindekilere sokağa çıkma yasağı getirildi. Bizler de günümüzün vazgeçilmezi olan akıllı telefonlarla hizmet vermeye başladık. WhatsApp üzerinden müşterilerimiz bizden talep ettikleri ürünlerini direk kapılarına ücretsiz olarak götürmeye başladık. Mobil sanal mağazacılık hizmetini de devreye koyarak görerek alışveriş yapanlara da kapılarına kadar ürünleri götürüyoruz. Ayrıca marketlerimizdeki bütün ürünleri ortaya çıkararak müşterilerimizin hizmetine sunduk” diye konuştu.
Evinden online alışveriş yapan İbrahim Uğur (70), "Bu uygulama ve çalışma çok güzel emeği geçenlere teşekkür ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66