Rektör Can'dan: "Onlar bizim her şeyimiz"

Rektör Can “Polis Haftası” Kapsamında Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Rektör Can'dan: "Onlar bizim her şeyimiz"

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi (KSÜ) Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can, Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yılı ve Polis Haftası münasebetiyle Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.
İl Emniyet Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Can, İl Emniyet Müdürü İnci’nin şahsında tüm emniyet personelinin Polis Haftasını kutlayarak huzur ve güvenliğimizin teminatı olan polislerimizin her zaman yanında olduklarını dile getirdi.
“Kahraman polislerimiz, en ağır şartlarda canları pahasına devlet ve millet hizmetinde vazifelerini yürütmektedirler.” diyen Rektör Can, vatan uğrunda canlarını feda eden azîz şehitlerimizi rahmetle anarak kahraman gazilerimize şükranlarını sundu.
Bu nazik ve anlamlı ziyaretin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini ifade eden Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ise KSÜ Rektörü Prof. Dr. Niyazi Can’a teşekkürlerini iletti.
Günün anısına Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye çiçek takdim eden Rektör Prof. Dr. Niyazi Can, ayrıca birimleri dolaşarak emniyet personeline de karanfil dağıttı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67