banner77

Türkiye’yi ağlatan mektup! Babadan depremde vefat eden oğluna duygu yüklü mektup

Kahramanmaraş merkezli iki depremin yol açtığı felaket, tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Depremde hayatını kaybeden oğlunun vefat haberini alan bir baba, oğluna yazdığı satırlar herkesi ağlattı.

Türkiye’yi ağlatan mektup! Babadan depremde vefat eden oğluna duygu yüklü mektup

Kahramanmaraş merkezli iki depremin yol açtığı felaket, tüm Türkiye’yi bir kez daha birbirine kenetledi. Yurdun dört bir yanında, deprem bölgesine gönderilmek üzere yardımlar toplanırken özellikle çocukların yolladığı oyuncaklar ve üzerine iliştirdikleri notlar göz yaşartıyor.

Yaşanan yıkıcı depremin ardından enkaz altında oğlunun vefat haberini alan bir babanın son mektubu adeta yürekleri dağladı.

Babanın oğluna yazdığı son mektup

“Ahmet’imizi Allah yarattı, bize satmadı, hediye de etmedi. Bir süreliğine emanet etti. Biz süreyi bilmeyince hep elimizde kalacak zannettik, ama süre bu kadar imiş… Velhasıl bugün sahibi emanetini almayı irade etmiş. Başkası alacak olsa itiraz ederdim, ama sahibi isteyince ne diyeyim. Kendime ait olan bir mülkü yabancı birisi almaya çalışsa direnirdim. Ama el değil de sahibi isteyince ne denir? Rabbim bize bir gül emanet edip 6 sene koklattı. 6 senenin her anı için binlerce şükür borçluyum… Devamı inşallah cennette…”

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2023, 22:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner66

banner67