Kahramanmaraş'ta bir araç içerisinde meydana gelen silahlı kavga sonucunda 2'si kadın olmak üzere toplam 3 kişi yaralandı. Olay, Dulkadiroğlu İlçesi'ne bağlı Beyazıtlı Mahallesi'nde meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre, arkadaşlar arasında bilinmeyen bir nedenle başlayan tartışma, hızla büyüdü. Tartışmanın şiddetlenmesi üzerine araç içerisinde bulunan bir tüfek devreye girdi ve bu silahın kullanılması sonucunda 2'si kadın 3 kişi yaralandı.

Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra Kahramanmaraş'taki bir hastaneye sevk edildi. Yaralıların sağlık durumlarının ciddiyetini koruduğu bildirildi.

26 kişi ölmüştü! İşte Said Bey Sitesi sanıkları için istenen ceza 26 kişi ölmüştü! İşte Said Bey Sitesi sanıkları için istenen ceza

Polis ekipleri olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlatırken, araç içerisindeki silahlı kavga hakkında daha fazla bilgi edinmek için tanıkları sorguluyor. Olayın neden çıktığı ve kavgaya karışanların ilişkileri henüz netlik kazanmış değil.

Kaynak: SHA