Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, çocukları eğlendirmeye ve öğretmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi'nin genç dostu Başkanı Hayrettin Güngör liderliğinde, çocuk ve gençlere yönelik faaliyetlerini artırma kararı, 2024 yılında da kültür-sanat etkinlikleriyle devam ediyor.

2023 yılında çocuklara yönelik birçok etkinlik düzenleyen belediye, yeni yıla çocuk etkinliğiyle merhaba diyor.

ÜCRETSİZ 'HACİVAT VE KARAGÖZ MAHALLEMİZE GELDİ' GÖSTERİSİ

Bu kapsamda, 7 Ocak Pazar günü Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi'nde miniklerle buluşturulacak olan 'Hacivat ve Karagöz Mahallemize Geldi' adlı müzikal tiyatro gösterisi, çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşatacak.

Saat 13.00 ve 15.00 olmak üzere iki seans halinde sahnelenecek gösteri, hem eğlenceli anlar sunacak hem de miniklere dostluk, arkadaşlık, iyi niyet, paylaşma gibi değerleri öğretecek.

Hacivat ve Karagöz

BAŞKAN GÜNGÖR: ÇOCUKLARIMIZ İÇİN EĞLENCELİ VE ÖĞRETİCİ BİR GÜN

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, çocuklara yönelik düzenlenen etkinliklerle ilgili yaptığı açıklamada, "Çocuklarımızın hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini istiyoruz.

Yazar Avcı, Teknoloji ve Edebiyat İlişkisini Anlattı Yazar Avcı, Teknoloji ve Edebiyat İlişkisini Anlattı

Bu tiyatro gösterisi, çocuklarımıza keyifli anlar yaşatacak ve aynı zamanda önemli yaşam dersleri verecek. Tüm çocukları, ücretsiz olarak düzenlediğimiz bu etkinliğe davet ediyoruz" dedi.

ÜCRETSİZ GÖSTERİYE TÜM ÇOCUKLAR DAVETLİ

Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenecek olan 'Hacivat ve Karagöz Mahallemize Geldi' gösterisine tüm çocuklar davetli.

Aileler, çocuklarını eğlenceli ve öğretici bir gün geçirmeleri için bu etkinlikle buluşturmaya davet ediliyor. Tiyatro gösterisi, miniklerin kültürel gelişimine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen bir diğer etkinlik olarak öne çıkıyor.