Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı anlamlı bir şekilde kutlamak için "Kahraman Gençlik" uygulamasını kullanan gençlere haftalık 2 GB internet hediyesi veriyor!

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel öncülüğünde, gençlere yönelik faaliyetlerini artırarak sürdüren ve çeşitli kültür sanat etkinlikleri ve atölyelerle gençlerle buluşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, bu özel günde de gençlere unutulmaz bir hediye sunuyor.

"Kahraman Gençlik" uygulamasını akıllı cihazlarına indirerek 19 Mayıs'ta Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel'in sosyal medya hesaplarından birini takip eden tüm gençler, haftalık 2 GB internet kazanma imkanına sahip olacak. Bu sayede, gençler hem Büyükşehir Belediyesinin sunduğu imkanlardan haberdar olabilecek hem de internet ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.

Kahramanmaraş Doğu Anadolu Bölgesi oldu da bizim mi haberimiz yok! Pes dedirten haber Kahramanmaraş Doğu Anadolu Bölgesi oldu da bizim mi haberimiz yok! Pes dedirten haber

Kahraman Gençlik uygulamasını indirmek için:

  • İOS cihazlarda: AppStore
  • Android cihazlarda: Play Store

Uygulamayı indirip kayıt olan gençler:

  1. Büyükşehir Belediyesinin tüm etkinlik ve faaliyetlerinden haberdar olacaklar.
  2. 2 GB internet kazanma imkanına sahip olacaklar.
  3. 19 Mayıs haricinde de çeşitli görevlerle internet ve hediye kazanma şansını yakalayacaklar.
  4. Etkinlik 19 Mayıs'ta başlayıp 20 Mayıs itibariyle sona erecek. Kazananların 2 GB interneti 7 gün içerisinde hatlarına tanımlanacak.
Editör: İsa Aslantaş