Kahramanmaraş'ın Ekinözü ilçesinde bulunan Kandil Barajı'na atlayan bir şahsın arama kurtarma çalışmaları hızla devam ediyor.

Bakan Kurum Kahramanmaraş'a müjdeyi verdi: O bölgeler için sonuç çıktı Bakan Kurum Kahramanmaraş'a müjdeyi verdi: O bölgeler için sonuç çıktı

MOTORUNDAN İNİP ATLAYARAK NEHRE ATLADI

Olayla ilgili edinilen bilgilere göre, M.Ş. isimli şahıs, Kandil Barajı üzerinde bulunan köprüye motorsikletiyle geldikten sonra bir anda atlayarak suya atladı. Köprüden atlamayı gören vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye 112 Acil sağlık ekibi, jandarma ve dalgıç ekibi sevk edildi.

ARAMA KURTARMA ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Şahsın bulunması için başlatılan arama kurtarma çalışmaları, dalgıç ekiplerinin katılımıyla yoğun bir şekilde sürdürülüyor. Yetkililer, şahsın güvenli bir şekilde bulunması için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

ŞAHISIN KİMLİĞİ

Öte yandan, şahsın Elbistan Devlet Hastanesi'nde temizlik görevlisi olarak çalıştığı ve Ekinözü ilçesine bağlı Kandil Mahallesi nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenildi. Olayla ilgili detayların netleştirilmesi için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

Editör: İsa Aslantaş