Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 8 ve 9 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek adayları yalnız bırakmıyor.

Kahramanmaraş Doğu Anadolu Bölgesi oldu da bizim mi haberimiz yok! Pes dedirten haber Kahramanmaraş Doğu Anadolu Bölgesi oldu da bizim mi haberimiz yok! Pes dedirten haber

Eğitime ve öğrencilere desteğini her alanda sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bu önemli sınav gününde de adaylara ücretsiz ulaşım hizmeti sunacağını duyurdu.

ŞEHİR MERKEZİ, AFŞİN, ELBİSTAN VE GÖKSUN'DA ÜCRETSİZ TOPLU TAŞIMA

Büyükşehir Belediyesi'nin ücretsiz ulaşım hizmeti sadece şehir merkezi ile sınırlı değil.

Afşin, Elbistan ve Göksun ilçelerinde de ikamet eden YKS adayları, 8 ve 9 Haziran tarihlerinde Belediye ve Özel Halk Otobüslerini ücretsiz olarak kullanabilecek. Bu sayede adaylar sınav stresini en aza indirgeyerek tüm konsantrasyonlarını sınava ayırabilecekler.

SINAV GİRİŞ BELGESİ YETERLİ

Ücretsiz ulaşım hizmetinden yararlanmak için adayların sınav giriş belgesini yanlarında bulundurmaları yeterli olacak. Belediye ve Özel Halk Otobüslerinde görevli personellere sınav giriş belgesini gösteren adaylar, sınava rahatça ulaşabilecekler

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN EĞİTİME TAM DESTEK

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, eğitim ve öğrenciye desteğini her platformda sürdürüyor. Bu kapsamda, ücretsiz ulaşım hizmetinin yanı sıra kırtasiye yardımı, burs imkanları gibi birçok alanda da adaylara destek olmaya devam ediyor.

(Haber: Yavuz Tozan)

Editör: İsa Aslantaş